Motolské jamky mají plno, přijede i Holuša a Homoláč

Motolské jamky mají plno, přijede i Holuša a Homoláč

Počet zájemců o Běh přes motolské jamky 1. listopadu v Praze překonal kapacitu vydaných startovních čísel. Pořadatelé se rozhodli navýšit je o dalších dvě stě. Neváhejte tedy s přihláškami na www.strc.cz.

„Těší nás obrovský zájem o náš běh, který chystá teprve čtvrtý ročník a už za rok bude mistrovstvím republiky v krosu. Propustnost trati na golfovém hřišti nám dovoluje přidat další místa, proto rádi přivítáme další účastníky,“ říká Martin Dvořák z pořadatelského týmu.

Krom zážitku z vlastního výkonu jistě oceníte i možnost potkat se na trati se skutečnými hvězdami českého běhu.

Krom zážitku z vlastního výkonu na čtyřech dvoukilometrových okruzích jistě oceníte i možnost potkat se na trati se skutečnými hvězdami českého běhu. Takové obsazení naleznete málokde! A žádný strach, nic se neděje, i když vás „vezmou“ o kolo, aspoň chytnete další inspiraci do tréninku…

Účast potvrdil obhájce prvenství a (zatím) držitel nejlepšího letošního maratonského času Jiří Homoláč, spolu s ním přijedou další svěřenci trenéra Jiřího Sequenta jako Robert Míč nebo Diana Mezuliáníková. Chystá se ojedinělý souboj českých vrchařek Pavly Schorné, šesté z letošního MS a sedmé z ME a medailové juniorky z obou šampionátů Michaely Stránské, dále objevu sezony Lucie Maršánové.

Jistě se objeví tradiční špičky Salomon Trail Running Cupu jako Robert Krupička, Ondřej Fejfar, Jan Zemaník nebo Kateřina Matrasová a Barbora Soukupová, pole ozdobí i pardubická vrchařská naděje Jan Janů, nebo Lukáš a Martin Kučerové z Univerzity Brno.

Doprovodný program už letos kromě hustě obsazených dětských závodů a Lidového běhu na 4 km ozdobí parádní vystoupení bubenické formace, udávající rytmus (nejen) do stoupání. Vyzkoušet si budete moci i golfové dovednosti.

Samozřejmostí je bohatý závodnický servis

Samozřejmostí je bohatý závodnický servis včetně hlídání dětí, medailí a jídla v cíli, výsledků v smsce, půjčovny materiálu Salomon a Suunto včetně slev na nákup a další.

Výdej čísel bude na místě už v sobotu od 14.30 do 17, kdy bude možnost proběhnout si již vyznačenou trať. Na místo nemusíte autem, ale přiveze vás i tramvaj č. 39 na zastávku Vozovna Motol na ulici Plzeňská přímo pod golfovým hřištěm. Nebo autobusy 168, 179, 184, 301, 352 na zastávku Šafránkova, odkud se dá projít směrem dolů z ulice Bucharova. Vjezd autem na parkoviště golfového hřiště je pouze odtud z horní části. Poloha prezentace, tedy klubovny Golf Clubu Praha, je 50.0618403N, 14.3383728E.

Propozice závodu zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: