Na konci dubna čeká běžce z Prahy a okolí oblíbený krosový závod.

Na konci dubna čeká běžce z Prahy a okolí oblíbený krosový závod.

Již 22. dubna se můžete zúčastnit závodu v přírodní památkové oblasti Praha 5, Skalka a zaběhnout si závody od 100 metrů pro nejmenší do 6 kilometrů náročného terénu pro dospělé.

Chcete přivítat jaro pohybem? Můžete klidně s celou rodinou už 22. dubna!

V krásném prostředí přírodní památkové oblasti Skalka na Praze 5 připravili pořadatelé tratě pro zdatnější běžce, ale i pro začátečníky a děti. Členitým a kopcovitým terénem se závodníci vydají na okruhy v délce od 100 metrů do 6 kilometrů. Účastníci se mohou těšit na plně profesionální servis. Každý má v ceně startovného závodní číslo, čip časomíry, výsledek do SMS, certifikát s výsledkem, finisherské tričko, lístek do tomboly, občerstvení, hygienické zázemí, parking nedaleko závodiště, slevy a ceny od partnerů a další servis a doprovodný program.

Prohlédněte si i další fotografie k článku…

Specialitou závodu je přípravný briefing s profesionály. V předvečer klání, tedy v sobotu 21. dubna proběhne beseda „Jak na to“, která vás připraví na samotný závod i celou běžeckou sezonu. Při této akci se můžete rovnou zapsat na závod a zajistit si tak výdej startovního balíčku bez čekání.

TIP: Chtěli byste zkusit triatlon? Přečtěte si víc o sérii H-triatlon v článku letošní výzva? Jdi do triatlonu!

Závod bude moderovat zkušený moderátor České televize Stanislav Bartůšek a sportovní program doplní i hudba a program pro děti. Na místě zažijete kurz první pomoci, ukázku práce hasičů a v dětském stanu bude výtvarná dílnička.

V roce 2017 se závodu zúčastnilo 250 spokojených běžců, přidejte se k nim. Využijte včasné registrace a zajistěte si tak co nejnižší startovné. Poslední vlna levnější online registrace končí již 22.3.! Všechny informace a registraci najdete na webu www.htriatlon.cz.

Terénní kros Skalka 2018

-22. dubna 2018

– Přírodní rezervace Skalka

– Praha 5 – ulice Smrčinská

– Startovné online do 22.3. 390 Kč, na místě 590 Kč! Dětské tratě 190 Kč / 290 Kč

– Kontakt: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: