Na pevnost v Josefově zaútočí přes 2500 gladiátorů. INOV-8 Gladiator Race hlásí rekordní účast!

Na pevnost v Josefově zaútočí přes 2500 gladiátorů. INOV-8 Gladiator Race hlásí rekordní účast!

První víkend v září 1.-2. 9. 2017 se již druhým rokem pevnost promění v bitevní pole. Gladiátoři z České republiky, Polska, Slovenska a dalších zemí jedou do pevnostního města Josefov u Jaroměře, aby poměřili síly v překážkových běžeckých závodech (OCR).

Organizátoři hlásí poslední volná místa

Kouzlu Josefovské pevnosti u Jaroměře podlehli kromě metalistů i běžci. Po vyprodaném hudebním festivalu, to vypadá na vyprodaný běžecký závod.  Kdo chce vyzkoušet závod v unikátní lokalitě, nemůže váhat. Kapacita ve všech kategoriích praská ve švech. Čeká se největší noční překážkový závod v České republice.

Jedná se o oblíbený překážkový závod, který vede prostředím vojenské pevnosti v Josefově u Jaroměře. Více informací o Gladiator Race Josefov najdete v termínovce.

Připraveno je několik nových překážek

Chybět  samozřejmě  nebudou ani již klasické překážky jako Monkey business, Atlas stone, Insert your pin a další. Menší změny dozná i trasa závodu. Znovu se poběží skrz podzemními kasematy, opuštěné kasárenské budovy a samozřejmě závodníky čeká i příjemná koupel v řece. Tento jedinečný mix dělá ze závodu v Josefově jedinečný zážitek. Aktuální počet registrovaných závodníků již překonal hranici 2400. „Hranice 2500 tak při současném zájmu bude určitě pokořena“ hlásí ředitel závodu Pavel Cibulka.

Celou akci zakončí koncert otevřený i pro širokou veřejnost

Celou akci zakončí koncert otevřený i pro širokou veřejnost pořádaný ve spolupráci s městem Jaroměř, na kterém vystoupí kapely Sunday Jam, Fast Food Orchestra a Queens of Everything. Všichni účastníci sobotního závodu mají vstup zdarma. Pevnost Josefov a GLADIATOR RACE tak nabízí sportovní vyžití pro celou rodinu a zajímavou podívanou pro diváky. Prostě ideální tip na výlet pro všechny milovníky, sportu, hudby a historie.

Registrovat on-line se můžete pouze do 27.08.207 se můžete v kategorii jednotlivců, smíšených dvojic, a nově i týmů. Více na www.gladiatorrace.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: