Najděte Craftovník a očesejte ho

Najděte Craftovník a očesejte ho

Také rádi chodíte v létě trhat ovoce na stromy a užíváte si chuť plodů? Objevte vzácné stromy Craftovníky, na kterých si můžete utrhnout zvlášť šťavnaté ovoce v podobě funkčního oblečení. Legendární Švédská značka Craft připravila pro všechny nadšence netradiční akci. Zapojit se může každý! Úkolem bude najít vzácný strom Craftovník, který se objeví na 40 místech Čech, Moravy i Slovenska. Nejedná se však o ledajaký strom. Craftovník je zázračný strom, který plodí pouze jednou za svůj život.

Legendární švédská značka Craft připravila pro všechny nadšence netradiční akci. Zapojit se může každý! Úkolem bude najít vzácný strom Craftovník, který se objeví na 40 místech Čech, Moravy i Slovenska. Nejedná se však o ledajaký strom. Craftovník je zázračný strom, který plodí pouze jednou za svůj život.

Plody neplýtvá, plodí pouze 40 kouzelný plodů – funkční trika Craft. Pokud se chcete i vy zapojit do této akce, pak sledujte www.craftovnik.cz, kde najdete veškeré informace a nápovědy, jak Craftovník hledat. A když se vám podaří jeden z nich najít, budete moci z jeho plodů „ochutnat“. Teď už si ale poslechněte legendu, která se o stromu vypráví. Sezona Craftovníku, která potrvá až do konce října tohoto roku, právě začíná!

Prohlédněte si i další fotografie k článku…

Daleko na severu, v drsných skandinávských podmínkách, v krajině hlubokých lesů, jezer a pustých plání, se mezi lidmi během dlouhých večerů vypráví legenda. Legenda o stromu. Říká se mu Craftovník. Zvěsti o něm se poprvé objevily zhruba před 40 lety. Nikdo vlastně neví, jak vypadá. Nikdo ani neví, kde roste. To všechno až do chvíle, než jednou jedinkrát za svůj život rozkvete, aby nakonec vydal ty nejpodivnější plody, které kdo kdy spatřil. Trička. Jsou lidé, kteří tomu věří. Jsou lidé, kteří přísahají, že strom viděli. A jsou prý mezi námi i ti, kteří jako vzácný poklad uchovávají jeho semena.

Je to už dávno, kdy se pár sportovních nadšenců rozhodlo ukázat, že tento příběh není jen legendou. Na čtyřiceti místech Čech, Moravy i Slovenska zaseli semena Craftovníku. Starali se o ně, hlídali je a chránili. Podařilo se. Přišlo léto a plody Craftovníku postupně dozrávají. Kde přesně jsou, neprozradíme…

Každé pondělí od 14. srpna se na www.craftovnik.cz dozvíte, které stromy budou na konci daného týdne připraveny k očesání. Na webových stránkách se budou postupně objevovat informace, indicie a nápovědy, které vám napoví, kde konkrétní Craftovník ve správný čas najít. Každý strom je ale jiný. Některý bude pohodlně na dosah, nalezení jiného bude složitější. K některému dojdete procházkou, k jinému poběžíte nebo pojede na kole.

CraftRenomovaná švédská značka CRAFT je průkopníkem v oblasti funkčního prádla a její historie sahá až do roku 1977.  Jako vůbec první se zasloužila o myšlenku a samotný vznik principu oblékání ve třech po sobě navazujících vrstvách, které mají plnit účel – chránit tělo před nepřízní počasí i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Postupem let se začala specializovat na výrobu funkčního oblečení pro sportovce jakékoli úrovně. Tento rok  Craft oslaví 40 let výročí od svého vzniku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: