Nechte se pozvat se na festival Obzory od šéfredaktorky SvetBehu.cz

Nechte se pozvat se na festival Obzory od šéfredaktorky SvetBehu.cz

Letos, stejně jako v předešlých ročnících, se bude konat v rámci festivalu Obzory v sobotu 11. listopadu běžecký program. Spoustu běžeckých osobností, běhání na 7 kontinentech, na poušti Gobi, jak předcházet běžeckým zraněním a druhé místo na Spartathlonu. Kdo ví, co jsou třeba PIM Kings?

Asi nejvíce se letos těším na přenášku Petra Vabrouška, který bude povídat o své účasti v projektu World Marathon Challenge. Je to závod kdy se za 7 dní uběhne 7 maratonů, ale pozor, na 7 kontinentech! Co všechno je k tomu potřeba kromě letadla, jak se na takový závod dá připravit a jaké jsou dojmy Petra?

Prohlédněte si další fotografie k článku…

I letos dorazí Radek Brunner, který bude povídat o Spartathlonu, kde se mu povedl historický úspěch – zaběhnout ho pod 23 hodin! To se povedlo doopravdy jen hrstce borců z celého světa.

O svém extrémně exotickém běhání přijde povídat Pavel Paloncý. Jeho podniky Ultra Gobi a Euforia v Andoře zavání dobrodružstvím pro skutečně houževnaté povahy.

Odbornou přednášku o běžeckých zraněních povede Zuzka Krchová. Několikaleté zkušenosti v oboru i s během na vrcholové úrovni ze Zuzky dělají osobu na pravém místě. Rozhodně nečekejte, že vám zakáže běhat!

Pro hobbíky a běžecké začátečníky si Miloš Škorpil připravil přednášku o tréninku na půlmaratony a maratony. A já se už moc těším na jeho tréninkové tipy. Pro ty z vás, kteří si chtějí zaběhnout osobáček zcela ideální J

Na festivalu nebude chybět ani vyhlášení Czech Skyrunning Series nebo povídání maratonců, kteří zatím nevynechali jediný Pražský maraton!

Také se těšíte? Vstupenky v předprodeji kupujte na www.festivalobzory.cz.

Na osobní setkání se těší!

Michaela Gladišová
Šefredaktorka SvetBehu.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: