Night Run Brno: SOUTĚŽÍME O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO!

Night Run Brno: SOUTĚŽÍME O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO!

Přijďte si vyzkoušet neopakovatelnou atmosféru běhu nočním moravskou metropolí. Jen vy a stovky dalších čelovek vstříc lepším časům. 16. května můžete na Night run běhu v Brně nejen vylepšit svůj osobní rekord, ale i pomoci dobré věci. Svým během totiž podpoříte boj proti rakovině prsu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a startovné může být vaše.

Night Run Brno

I do moravské metropole do Brna zavítá další ze série nočního běžeckého klání. Už 16. května se v rámci druhého ročníku seriálu Night Run 2015 zúčastnit hlavního závodu na 10 km. Kromě toho se poběží i 5 km dlouhý AVON běh. Právě část startovného ze závodů AVON běhu 2015 poputuje na konto boje proti rakovině prsu. Na veřejnou sbírku proti rakovině prsu, ze které je podporována prevence, pomoc nemocným ženám a další výzkum tohoto onemocnění. I vy si tak můžete užít jedinečnou atmosféru běhu nočním městem s čelovkami na hlavě.

Další závody seriálu Night run najdete v termínovce závodů.

Další informace o závodě najdete zde.

O co se soutěží?

3x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 10. května.

2. Vylosujeme 3 výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Ondřej Rosa

Tomáš Odvárko

Eva Polanská

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: