Night Runner – pojďte se postavit velkému strachu!!!

Night Runner – pojďte se postavit velkému strachu!!!

Už vás nudí typické běžecké závody? Baví vás výzvy a rádi překonáváte sami sebe? Pokud tedy nemáte panický strach z tmy a zdolávání překážek je vaší oblíbenou disciplínou, je tu pro vás připraven Night runner, závod který tu ještě skutečně nebyl.

S překážkovými závody se v posledních dvou letech roztrhl pytel. Každý z nich láká na něco jiného a na webových stránkách každého, se vždy dozvíte, o jak jedinečný a unikátní závod se jedná a proč byste si měli vybrat právě ten jejich. Není se čemu divit, základna šílenců, kteří se nechávají v parnu honit po sjezdovkách, zničit si boty za tisíce v bahně a rozedřít záda ostnatým drátem, není v naší malé kotlině tak veliká. Pokud člověk absolvuje několik takových závodů, přirozeně se neubrání srovnávání. A závěr jednoho takového srovnání: je možné přijít s něčím, co tu skutečně ještě není!


Formulka, ze které skupina nadšenců začala vařit unikátní lektvar, vypadá takto: BĚH + PŘEKÁŽKY + TMA + STRACH. A tak se jedné divoké noci zrodil koncept Night runner!

O co jde a v čem je Night runner jiný?

Absolvováním závodu Night runner si dokážeš nejen to, co už víš (že umíš šplhat, nosit závaží, plazit se a přelézat všelijaké opičí dráhy), ale mnohem víc. Jaké to je vběhnout do temných šumavských hvozdů o samotě, když nevíš, co na Tebe banda bláznivých organizátorů přichystala? Nebo jaké to je šplhat po opičí dráze osvětlené jen Tvojí čelovkou? Metr, dva, tři,… vše se třese tepem Tvého srdce a únavou, slyšíš jen svůj dech a v dálce mrazivé vytí… Vstoupit na vratký vor a vydat se přes hluboký ztemnělý rybník? Otevřít vrata opuštěné stodoly, když víš, že tam něco čeká? A sleduje mě někdo během trestného kolečka, že nepodvádím? To si piš!:) Do této hrozivé atmosféry na Tebe budou po cestě čekat ještě různé logické úlohy, které Tě donutí zastavit a zamyslet se v momentě, kdy bys nejraději práskl do bot!

Každého závodníka v lese svlečeme z kůže a donutíme ho postavit se jeho velkému strachu!

Každého během této cesty trochu poznáme. A pak v cíli? Až začne vyprchávat adrenalin, čeká Tě ohýnek, gril, sdílení dojmů, abychom se i my poučili pro další ročník a obstáli. Tak co? Přidáš se k nám? Bude z Tebe Night runner?

Překonej strach a staň se 3. října Night Runnerem! Registrovat se můžeš zde http://www.nightrunner.cz/registrace-cenik/

Propozice zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: