Poběžte RunFest Ostrava a zaleťte si na maraton do New Yorku!

Poběžte RunFest Ostrava a zaleťte si na maraton do New Yorku!

V neděli 23. září 2018 se bude konat třetí ročník ostravského běžeckého festivalu RunFest. Trasa již tradičně povede centrem moravskoslezské metropole  – z Masarykova náměstí až do Komenských sadů.

Na programu jsou různé tratě od charitativního běhu po maraton

Letos si účastníci na čtrvrtmaratonovém okruhu budou moci opět vedle samotného čtvrtmaratonu zaběhnout také půlmaraton nebo celý maraton. Zajímavostí jsou štafetové běhy, kdy spolu šestičlenné týmy na šestikilometrovém okruhu soupeří v různých kategoriích – firemních, ženských, mužských, smíšených a letos nově také v kategorii sportovců do 23 let. Součástí letošního ročníku je opět čtyřkilometrový charitativní běh – letos podpoříme postiženou Terezku, jež potřebuje nový vozík.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Neběžci mohou vyrazit na trať připravenou pro nordic walking. Tento rok organizátoři nově ohodnotí děti v soutěži škol a rozdělí mezi ně 60 000 Kč na sportovní vybavení. Finanční odměny, které budou rozděleny mezi nejlepší, byly navýšeny na 117 000 Kč. Účastníky také čeká spousta věcných cen, výživových poukazů nebo předplatné časopisu

Run.

Jedná se o běžecký festival v centru Ostravy. Více informací o závodě RunFest Ostrava najdete v termínovcel

Nebudou chybět originální pamětní medaile a bohatý doprovodný program

Každý účastník navíc dostane originální pamětní medaili, Kilpi běžeckou ledvinku a bude postaráno o jeho pitný režim. Všichni se navíc mohou těšit na bohatý doprovodný program s kapelou Robin&son, fanfáry při vyhlašování výsledků zazní v podání žesťového kvinteta Janáčkovy filharmonie Ostrava, která je partnerem RunFestu. Děti si užijí zábavný program speciálně pro ně.

Přijďte si užít skvělou atmosféru a rychlou trať, na níž uvidíte závodit mimo jiné naši českou vytrvaleckou špičku – pětinásobného mistra ČR v maratonu Petra Pechka a také čtyřnásobnou mistryni ČR v maratonu Petru Pastorovou.

A proč nezkusit štěstí v tombole?

A proč nezkusit štěstí v tombole, kde pro jednoho šťastlivce z řad půlmaratonců a maratonců čeká poukaz na letenku, týdenní pobyt a startovné na newyorském maratonu? Mezi všemi běžci na hlavních tratích budeme losovat také výherce poukazu na pobyt se skipasem v rakouských Alpách a šťastní účastníci štafet se mohou opět těšit na super večeři v Park Inn.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: