Podzimní půlmaraton VAŠÍ LIGY slibuje rychlé časy!

Podzimní půlmaraton VAŠÍ LIGY slibuje rychlé časy!

Chcete si zaběhnout na závěr sezóny rychlý půlmaraton? V sobotu 28. října budete mít příležitost na Podzimním půlmaratonu VAŠÍ LIGY v Praze, kde kromě rychlé trati zažijete tradičně i přátelskou atmosféru.

Závody VAŠÍ LIGY jsou známé pro pohodovou atmosféru

Půlmaraton se koná 28. října 2017 a vede po krásné trase po cyklostezce kolem Vltavy z Braníka do Vraného a zpět. Závody VAŠÍ LIGY jsou známé pro pohodovou atmosféru, nejinak to bude i na Podzimním půlmaratonu. Trať je navíc změřena cerfitikovaným měřičem. K vysněným časům vám také můžou pomoci i vodiči ze známého týmu Plzenští Tempo Makers, kteří poběží na časy 1:40, 1:50 a 2:00.

Jedná se o půlmaraton, který se běží po rychlé trase s obrátkou po cyklostezce kolem Vltavy. Závod patří mezi oblíbené běžecké akce VAŠÍ LIGY. Více informací i Podzimním půlmaratonu VAŠÍ LIGY najdete v termínovce.

Na programu je i pětka

Ti účastníci, kteří si netroufnou na půlmaraton, si můžou zaběhnout kratší trať, a to Podzimní pětku s VAŠÍ LIGOU, která také závodníky provede po krásné trati kolem Vltavy. Závodit můžou muži, ženy i děti.

Nebude chybět kvalitní servis pro závodníky

Samozřejmostí je i kvalitní výsledkový servis, elektronický diplom pro každého závodníka, úschovna zavazadel,  občerstvení na trase i po závodě, fotoreportáž, ale hlavně sportovně strávená sobota v přátelské atmosféře.

Neváhejte a přijdte si na konci října otestovat svojí výkonnost na Podzimní půlmaraton VAŠÍ LIGY, on- line  registrace za zvýhodněné startovné jsou možné do 21.10.

Program závodu:

  • 10:00–10:50 – Prezence
  • 11:00 – Start Půlmaratonu
  • 11:10 – Start závodu na 5 km
  • 13:30 – Vyhlášení nejlepších běžců

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: