Poslední ze série Horských půlmaratonů zamíří do Krkonoš

Poslední ze série Horských půlmaratonů zamíří do Krkonoš

V sobotu 1.10.2016 se ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších koná poslední ze série Horských půlmaratónů. Oproti minulým ročníkům pořadatelé změnili trasu, ale změna je to k lepšímu.

Na trati převažují nádherné trailové úseky

Na trati je minimum asfaltových/panelových cest, převažují nádherné trailové úseky s úžasnými výhledy. Centrum závodu se přesunulo ze skiareálu k Labské přehradě start a cíl je přímo na hrázi, takže se všichni mohou těšit na krásné cílové fotografie. Jako v předchozích ročnících je startovné, v porovnání s podobnými závody, opravdu výhodné, 100 Kč za kratší trať(11 km) 300 Kč za hlavní závod (21km).

Tento závod má již tradičně i charitativní náboj

O co se jedná? Na trase a při organizaci závodu pomáhají děti z dětského domova ve Vrchlabí a právě pro ně s vaší pomocí pořádají organizátoři sbírku. Skoro při všech velkých závodech, dostanou účastníci od sponzorů spoustu zbytečností (propisky, nevzhledná trička,..), čehož vás pořadatelé na jejich závodě ušetří.. 🙂 Naopak vás požádají, abyste se podívali do vašich skříní a šuplíků, případně do sklepů a na půdy, zda byste nenašli sportovní věci (oblečení nebo i stará kola, koloběžky, tenisové rakety apod.), které už nepoužíváte, ale dětem z dětského domova by udělali radost.

Propozice závodu

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: