Prague Barefoot Run – SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ – UKONČENO

Prague Barefoot Run – SOUTĚŽTE O STARTOVNÉ – UKONČENO

Chceš zažít něco neobvyklého a zároveň přirozeného a zdravého? Odlož svoji běžeckou obuv a vyběhni na Prague BareFoot Run. Ještě nejsi registrovaný? V tom případě odpověz na jednoduchou otázku a startovné může být tvoje.

Prague Barefoot Run

Jedná se o charitativní běh na boso pod oficiálním názvem Prague Barefoot Run 2015 se záštitou bývalého prezidenta Václava Klause. Běžci si mohou zvolit ze dvou tras dle výkonnosti, a to z trasy Rodinné, která měří 1 km a Závodního okruhu, kde délka činí 5,7 km. Letošní třetí ročník se uskuteční v sobotu 5.9.2015 v oboře Hvězda na Praze 6. Vzhledem k tomu, že se nejedná o výhradně sportovní, nýbrž i dobročinnou akci, je připraven bohatý doprovodný program v podobě vystoupení několika hudebních skupin, soutěží pro děti i dospělé atp.

Celý výtěžek akce, který se vybere na startovném, bude poukázán na program Obědy Dětem nadačního fondu Drab Foundation. V rámci tohoto programu bylo za letošek nakoupeno 38.000 obědů za 1.000.000,- Kč.

Zveme, tedy, všechny, kdo chtějí spojit příjemné s užitečným a svou účastí pomohou ostatním.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

3 x startovné na hlavní závod 5,7 km

3 x startovné na rodinný běh 1 km

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 3. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Hlavní závod
Robert Gut
Jan Richter
Monika Klimtová

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: