Pražská stovka – SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Pražská stovka – SOUTĚŽ O 3 STARTOVNÉ – UKONČENO

Máte rádi výzvy? Co takhle se zúčastnit extrémního dálkového běhu a pochodu v okolí Prahy? Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné na Pražskou stovku!

Pražská stovka

Pražská stovka je určena pro všechny běžce, chodce, turisty i všechny ostatní, jenž milují pohyb v přírodě a dlouhé vzdálenosti. Na startu se tradičně společně sejdou dalkoplazi a turisté, kteří celou akci pojmou jako náročnější výlet krásnou přírodou, ale i nejlepší špičkový čeští ultra běžci, jenž se poperou o nejvyšší příčky, protože dobré umístění na Pražské stovce je pro ultra trailisty prestižní záležitostí. Řada závodníků přijíždí pravidelně i ze řady evropských zemí.

Letošní 22. ročník zavede stovkaře do přírodních scenérii Křivoklátska a Českého Krasu. Hlavní závod dlouhý 130 km startuje v pátek 4.12. ve 23:30 z Berouna. Zkrácená varianta 70 km startuje tamtéž v sobotu 5.12. v 7:00 hod ráno. Připraveny jsou i nesoutěžní krátké doprovodné pochody a běhy dlouhé 53 km, 30 km a 14 km, jenž jsou vhodné především pro seniory a rodiče s dětmi.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

Logo

O co se soutěží?

3 x startovné na 130 km nebo 70 km

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 27. listopadu.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Roman Špičák
Markéta Nemeškalová
Jaroslav Tomeš

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: