Pražský závod RunTour na Ladronce bude oslavou běhu

Pražský závod RunTour na Ladronce bude oslavou běhu

Jak už se stalo tradicí, tak velkolepé finále běžeckého seriálu RunTour 2018 se odehraje jako obvykle v naší metropoli Praze. V sobotu 6. října se v areálu na Ladronce sejdou nejen ti nejlepší, ale i všichni příznivci běhu, aby rozjeli obrovskou nekonečnou běžeckou párty.

Zázemí závodu bude letos na jiném místě, ale větší

Vzrůstající zájem nejen ze strany účastníků běhů, ale také partnerů seriálu, nás donutil posunout celé zázemí blíže ke Strahovskému stadiónu. Tím pádem budou mít všichni více prostoru na vzájemná setkání, děti na větší množství aktivit, prostě si zde přijde na své každý, kdo dorazí a nemusí se jednat zrovna o závodníky.

Oblíbený závod na 5 a 10 km, který se koná v parku Ladronka v Praze. Více informací o RunTour Praha najdete v termínovce.

Pořadatelé si dali záležet, aby program splňoval požadavky a nároky všech zúčastněných. Bohatý doprovodný program je samozřejmostí. Můžete se těšit třeba na skákací hrad, setkání spojené s autogramiádou s mnohými elitními běžci, kteří na závod dorazí a také na VIP osobnosti jak z řad sportovců, tak i třeba z televize. Po celou dobu vám všem bude pro zpříjemnění pobytu hrát hudební skupina BRIXTN, známá především u mladších posluchačů.

Trať závodu je ideální pro vytvoření rekordů

Sportovní park Ladronka je pověstný svým rovinatým profilem a možností velmi rychlého běhu. Na začátku října bývá ještě poměrně velmi příznivé počasí, a tudíž mnozí mohou usilovat třeba o překonání svých rekordních časů. Ostatně již v minulých ročnících se mnozí z vás právě po tomto závodě chlubili výrazným posunutím svých maxim. Věříme, že i letos tomu nebude jinak.

Celý program už je naplánován od brzkého rána. Od 10 hodin startuje tradiční „Rákosníčkův běh“ postupně dle věkových kategorií. V pravé poledne vyrazí na trať účastnící NOVA běhu na 5 km a o hodinu později odstartuje hlavní závod Česká pojišťovna na 10 km. Kapacita všech závodů je 3 tisíce běžců a běžkyň a v tuto dobu je téměř naplněna. Takže ti, co váhají, by si měli pospíšit, a ještě dnes se registrovat. Propásnout příležitost zúčastnit se běžeckého svátku na Ladronce, v rámci RUN TOUR, by byla jistě škoda.

Ocenění těch nejlepších

Na pražském závodě jsou tradičně slavnostně dekorováni nejen ti nejlepší, kteří se umístí na daném závodě. Zvláštní slavnostní vyhlášení bude věnováno oceněním všech, kteří pocelý seriál RUN TOUR s námi běhali, a podle výsledků se umístili v rámci velké a malé RUNTOUR a Zlatých RUN TOUR Masterů. Určitě bude příjemné, když těmto běžcům a jejich výkonům poděkujete svojí přítomností a bouřlivým potleskem.

Nadace Leontinka již letos vybrala vysokou částku

Každý, kdo se jakéhokoliv závodu RUN TOUR zúčastní, tak pomůže částkou 50 korun na konto Nadace Leontinka. Po posledním závodě v Ostravě hlásíme, že se nám s vaší pomocí podařilo vybrat již více jak 1 000 000 korun. Za to vám všem patří nesmírné DĚKUJI a účastí na pražském závodě tuto částku ještě můžete zvýraznit.

Výročí 100 let od založení Československé republiky

I v letošní posledním závodě v rámci celého seriálu Run Tour, kdy si připomínáme 100. výročí od založení Československé republiky a 25 let od založení samostatné České republiky. Takže i v Praze oceníme na závodu 25. a 100. muže a ženu na 5 i 10 kilometrové trati. Vítězové získají krásné kompresní podkolenky s českou vlajkou od partnera závodu společnosti Royal Bay.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: