Přijďte podpořit děti z dětských domovů na akci (nejen) Běháme pro děti!

Přijďte podpořit děti z dětských domovů na akci (nejen) Běháme pro děti!

Běháme pro děti (nejen) je akce pro širokou veřejnost, která se již stala každoroční tradicí a letos je naplánována na 9. září. Oproti minulým ročníkům letos organizátoři změnili místo konání – z pražského Výstaviště se přesunula do parku Na Pankráci.

Akci pořádá obecně prospěšná společnost DEJME DĚTEM ŠANCI, která poskytuje komplexní pomoc konkrétním dětem a mladým dospělým z dětských domovů na území celé České republiky. Cílem tohoto odpoledne je získání finančních prostředků na podporu těchto dětí, zejména při jejich vstupu do samostatného života.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Chceme, aby podpora dobré věci byla zábavnou událostí

Co tedy naše návštěvníky všechno čeká? Mimo běhů na různé vzdálenosti také oblíbené sportovní disciplíny, skákací hrad, malování na obličej, modelování balonků, vystoupení kapel EMA a MIXLE V PIKSLE i dětí z dětských domovů a mnoho dalšího, v závěru proběhne tombola o hodnotné ceny. Celým odpolednem bude provázet moderátor Vladimír Hron, který je zároveň patronem naší organizace.

Jedná se o specifické sportovně-zábavné odpoledne pro všechny, které se již stalo každoroční tradicí. Cílem akce je získání finančních prostředků na podporu konkrétním dětem a mladým dospělým z dětských domovů na území celé ČR. Více informací o akci (nejen) Běháme pro děti najdete v termínovce.

Běžecký závod si užijí dospělí i děti

Vstup na akci je zdarma, hradí se pouze registrace na hlavní běžecké závody, které budou na rozdíl od minulých let měřeny a vítězové v kategorii muži/ženy budou slavnostně vyhlašováni. Závod na 1 km je jedno „kolečko“ okolo parku, které může absolvovat úplně každý včetně rodičů s kočárky, a zapojit se tak do podpory dětí z dětských domovů. O hodinu později startuje závod na 5 km, tedy pět „koleček“ okolo parku.

Oproti minulým ročníkům je tak možnost sledovat běžce na trati po celou dobu závodu a aktivně jim fandit. Pro děti jsou připraveny „dětské běhy“ na 100 m a 300 m dle jednotlivých věkových kategorií. Ty nejsou měřeny časomírou a každý účastník obdrží památeční medaili.

Myslíme samozřejmě i na doplňování energie, v průběhu celého dne si naši návštěvníci budou moci vybrat podle své chuti u nejrůznějších stánků s občerstvením a v klidu relaxovat v piknikové zóně.

Věříme, že společně strávíme příjemné a zábavné odpoledne a zároveň podpoříme děti a mladé lidi, kteří naši pomoc opravdu potřebují!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: