Přijďte si zazávodit na první ročník OLFINCAR Trutnovského půlmaratonu, již 29. května!

Přijďte si zazávodit na první ročník OLFINCAR Trutnovského půlmaratonu, již 29. května!

Chcete si zaběhnout rychlý půlmaraton? Vyražte 29. května na první ročník OLFINCAR Trutnovského půlmaratonu. Čeká na vás rovinatá trasa vedená historickým centrem i blízkou přírodou.

Na startu se ukáže i Eva Vrabcová Nývltová

Další z pěkných závodů pořadatelského týmu Sportvisio je tady. Tentokrát se můžete proběhnout na certifikované trati dlouhé 21,097 km, kde se na startu ukáže také Eva Vrabcová Nývltová, která se pokusí překonat český rekord. Hlavní trasa vede jak historickou částí, tak i kolem řeky Úpy a bude uzavřena pouze pro závod. Účastníkům budou časy měřeny pomocí čipové časomíry. Start půlmaratonu je naplánován na 12:00.

Na programu je i 10 km či štafeta

Ti závodníci, kteří si netroufnou na půlmaraton, můžou běžet zkrácenou trasu na 10 km či štafetový běh složený ze čtyř členů, kde můžou startovat muži, ženy i mix týmy. Účastnit se budou i VIP štafety, kde bude mimo jiné závodit i Dalibor Gondík nebo Jan Matura. Vyžití najdou samozřejmě také děti, na které bude připraven dětský závod.

Pro zúčastněné i přihlížející pořadatelé připravili bohatý doprovodný program, a to koloběžky KOSTKA KOLOBKA, testování sportovní obuvi SALMING, prodej sportovního oblečení, měření vitálních funkcí, masáže, skákací hrad či malování na obličej a další atrakce pro děti.

Propozice závodu zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: