PŮLMARATON MORAVSKÝM KRASEM – soutěžte o startovné – UKONČENO

PŮLMARATON MORAVSKÝM KRASEM – soutěžte o startovné – UKONČENO

Chceš běžet Moravským krasem? Že ano? Půlmaraton Moravským krasem se blíží! Odpověz na jednoduchou otázku, třeba právě ty vyhraješ startovné.

Půlmaraton Moravským krasem

Půlmaraton Moravským krasem má dvacetiletou tradici, od roku 2011 ho pořádá spolek „Sportuj s námi“. Tomu se podařilo během pěti let změnit vnímání závodu veřejnosti jako vrcholové akce, na kterou mohu přijít pouze fandit, na akci, které se může aktivně zúčastnit celá rodina a ještě se při tom pobavit. Sportovní program tvoří Dětské běhy pro věkovou kategorii 2-7 let. Nejmenší mohou běžet s rodiči nebo bez nich. Závodem pro všechny příchozí bez nutnosti registrace je Lidový běh na 800 metrů. Kdo není vytrvalec, ale chce zažít atmosféru pravého závodu s aplaudujícím špalírem diváků, zvolí Městský běh na 2,4 km. Hlavním bodem sportovní části je Půlmaraton Moravským krasem na 21,1 km, kterého se účastní přes 1 200 běžců!

V doprovodném programu se představí skupina Třetí zuby, Fitstudio Cvicsnami.cz Anety Kuklínkové, aikido Karla Trefného a další. Pro všechny zaregistrované běžce jsou na FB profilu připravené soutěže o hodnotné ceny. Přijďte tedy v sobotu 24. října od 10.30 na náměstí Republiky v Blansku. Přijďte, běhejte a bavte se.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

5 x startovné na půlmaraton

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 15. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Filip Křivánek
Johana Urbanová
Lucie Sehnálková
Jindřich Zeman
Petra Královcová

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: