PUMA představuje nové varianty běžeckých bot kolekce NITRO pro každodenní běh

PUMA představuje nové varianty běžeckých bot kolekce NITRO pro každodenní běh

Značka PUMA, která mezi běžci zatím není tak známá, v rámci rozšíření své běžecké kategorie představuje několik novinek pro začátečníky (Electrify NITRO) i pokročilé běžce (Magnify NITRO). Součástí této kolekce je navíc i první trailová bota PUMA Voyage Nitro (představení najdete v Novinkávh běžecké výbavy na str. 63). V novém barevném provedení přichází také oblíbené styly Deviate Nitro na dlouhé tratě, ultralehké Liberate Nitro pro krátké a rychlé běhy, Eternity Nitro pro perfektní stabilitu, univerzální Velocity Nitro a další novinky.

Jednou z nich je Electrify NITRO pro začínající běžce ideální na jakékoliv vzdálenosti. Dvoudílná mezipodešev boty je vybavena pěnou PUMA NITRO a PROFOAMLITE. Inovativní pěnová technologie PUMA NITRO je plněna dusíkem a díky tomu umožňuje kombinovat tři klíčové atributy běžeckých bot
– odezvu, odpružení a extrémní lehkost pro snadný pohyb. Electrify NITRO jsou upraveny tak, aby  vyhovovaly různým tvarům chodidel. Dámská verze boty je navíc zpracována s ohledem na specifické potřeby ženské nohy, jako je například zúžení paty.

Technická specifikace Electrify NITRO:

  • Výška tlumení: 24,5 mm přední část chodidla / 34,5 mm pata (včetně vložky)
  • Drop boty: 10 mm (včetně vložky)
  • Hmotnost: UK 4,5: 197 gramů; UK 8: 239 gramů
  • Klíčové technologie: pěna NITRO; PUMAGRIP
Puma Electrify NITRO

Další novinkou je Magnify NITRO stvořená pro běžce hledající maximální pohodlí na dlouhých tratích. Navzdory kombinaci těch nejlepších technologií PUMA zůstávají Magnify Nitro neuvěřitelně lehkou botou nabízející nejvyšší odpružení v rámci běžeckých bot PUMA. Díky dropu boty 9 mm je bota vhodná spíše pro začátečníky a běžce dopadající na patu.

Technická specifikace Magnify NITRO:

  • Výška tlumení: 29 mm přední část chodidla / 38 mm pata (včetně vložky)
  • Drop boty: 9 mm (včetně vložky)
  • Hmotnost: UK 4,5: 244 gramů; UK 8: 299 gramů
  • Klíčové technologie: pěna NITRO; PUMAGRIP
Puma Magnify NITRO

Všechny běžecké boty jsou dostupné od července na puma.com. Styly Electrify NITRO a Magnify NITRO jsou dostupné také u prodejců Sanasport a AD Sport.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com/.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: