Běžecká čelenka BJEŽ STYLE – čelenka, která drží

Běžecká čelenka BJEŽ STYLE – čelenka, která drží

Parametry

Značka Bjež
Celé jméno recenzovaného výrobku BJEŽ Style
Typ sportu běh
Typ oblečení čelenka
Pohlaví dámské
Do jakého ročního období se hodí letní
Materiál 1 90 % polyester
Materiál 2 8 % elastan
Materiál 3 2 % silikon
Hmotnost 0.015 g
Barevné varianty různé
Údaje výrobce 1 šířka 2,5 cm
Infocena 340 Kč
Dodává bjez.cz
Více info na www.bjez.cz/

Zaujalo mě

  • design
  • skvěle drží
  • jednoduché nastavení

Shrnutí recenze

Po dlouhé době jsem měla možnost otestovat čelenku na vlasy. V minulosti jsem měla několik čelenek, které mi ale během běhu vyjížděly po vlasech nahoru, nedržely, nebo kvůli silikonu po celém obvodu trhaly vlasy. Česká firma Bjež ale přišla s inovativní čelenkou – čelenkou, která opravdu drží.

Hlavní část recenze

Každá žena to zná. Při běhu se začne potit čelo, gumička a sponky se povolují, vlasy se lepí na obličej. Stačí i malý pramínek a při hodinovém běhu ho nejmíň 100x musíte připlácnout zpět k vlasům, aby nepřekážel. Klasické čelenky se silikonovým páskem nedrží, sjíždějí a znepříjemňují běh ještě víc. Proto jsem si žádnou čelenku doteď nebrala.

Čelenka od Bjež je ale zcela unikátní. Její kouzlo spočívá v tom, že se neutahuje, na vlasech leží volně, a přesto drží. 90 % z čelenky BJEŽ je neelastických. Je to polyester se sametovým podkladem, který se krásně přichytí na vlasy a tam zůstane. Čelenka drží na svém místě. Aby ale padla každému, je zde i krátká část, která je elastická a dá se pomocí posuvné spony utáhnout. S její pomocí si nastavíte svou velikost, nasadíte na vlasy a běžíte. Naprosto jednoduché a hlavně FUNKČNÍ.

Čelenka je určená především pro ženy, ale určitě ji ocení i muži s dlouhými vlasy. Chtěla bych vyzdvihnout i estetickou stránku. Čelenka totiž moc hezky vypadá a je zajímavým doplňkem k celkovému běžeckému outfitu. Můžete si vybrat mezi desítkami barev a vzorů a dokonale se sladit.

Další informace

Čelenku jsem mimo klasické tréninky a statické cvičení testovala i na 15km výběhu v terénu. Čelenek jsem dříve zkusila opravdu hodně, zejména těch celopružících, a tak jsem neměla ani od této žádná speciální očekávání. O to více mě překvapilo, že doopravdy sedí po celou dobu na svém místě, absolutně nepřekáží a je i příjemná na dotek. Spolehlivě drží vlasy, a přitom je tak pohodlná, že o ní ani nevíte. Za mě určitě mohu jen doporučit.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: