RUN TOUR zakončí letošní ročník opět stylově na dostihovém závodišti v Pardubicích

RUN TOUR zakončí letošní ročník opět stylově na dostihovém závodišti v Pardubicích

Stalo se již pravidlem, že pořadatelé běžeckého seriálu pozvou účastníky na nějakou netradiční trať, kde se jen tak normálně neproběhnete. Dostihové závodiště v Pardubicích bude v sobotu 3. listopadu 2018 hostit závodníky RUN TOUR již poněkolikáté.

Dostihová dráha vymění koně za běžce

O závod, kde před několika dny urputně bojovaly nejlepší koně v nejstarším dostihovém závodě v Evropě o svoji slávu, je obrovský zájem. Dvěma tisícovkám běžců se poštěstí proběhnout se po dráze, překonat Velký Taxisův příkop, Irskou lavice, vodní příkopy. A aby to nebyla jen dráha, tak se proběhne i stájemi a startovacími boxy. Krásný a jedinečný zážitek, a proto není radno dlouho otálet s registrací.

Jedná se o závod na 10 km a 5 km, který závodníky provede dostihovým závodištěm v Pardubicích. Více informací o RunTour Pardubice najdete v termínovce.

Když poslední závod, tak i stylová zábava

To však není zdaleka vše, co pro vás pořadatelé připravili. Jelikož je to opravdu poslední závod sezóny RUN TOUR 2018, tak je připraven i bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na několik známých osobností z televize NOVA, kterým bude vévodit přítomnost Jakuba Koháka, o němž je známo, že je velkým příznivcem sportu, a také vášnivým fanouškem celého seriálu RUN TOUR.

Když už se bude slavit, tak rozhodně ve velkém stylu. K Pardubicím patří koně, takže ani ti nebudou na závodě chybět, ale podzimní počasí láká na čaj, výbornou kávu, horký grog a pořádnou muziku. To vše můžete čekat v Pardubicích, když dorazíte v sobotu 3. listopadu. Oba běžecké závody mají již tradiční začátky. Závod na 5 km startuje v pravé poledne a dvojnásobná trať o hodinu později, tj. ve 13 hodin.

I děti budou mít skvělý zážitek

Co by to bylo za závody, kdyby se při nich nemyslelo i na děti. Už v 10 hodin startují tradiční Rákosníčkovi běhy pro děti na 500 a 1000 metrů. Kapacita není nijak omezena, ale předpokládáme, že dětské běhy přilákají minimálně 500 závodníků a závodnic v několika kategoriích.

Celý rok jste vy, běžci a běžkyně, účastníci některého ze závodů seriálu, věnovali část startovného na charitativní účely. Konto Nadace LEONTINKA jste plnili rychle a v Pardubicích se slavnostně dozvíte, jaké konkrétní výše, tato vaše chvályhodná aktivita dosáhla. Předpokládá se, že přesáhneme částku 1 200 000 korun. Za to vše vám již nyní patří obrovský dík.

Odtajníme i plány na rok 2019

V Pardubicích předběžně nastíníme plány, na již další z ročníků 2019. Rozhodně chystáme zase o velký krok vylepšit naši činnost a organizaci, protože každý běžec je pro nás inspirací, tudíž vám chceme připravit co největší možnost zábavy a potěšení z běhu. Věřte, že i nějaké nové překvapení máme pro připravené, ostatně jako vždy. Registrace na následující rok budou spuštěny prakticky hned po pardubickém závodě.

Takže ti, co ještě nejste plni rozhodnuti, zda do Pardubic vyrazit, tak při pohledu na to, co jsme pro vás připravili, určitě bude jasná volba. V sobotu 3. listopadu 2018 na posledním závodě letošního seriálu RUN TOUR se na vás těší všichni pořadatelé.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: