RUNTOUR OSTRAVA – soutěž o 3 startovné – UKONČENO

RUNTOUR OSTRAVA – soutěž o 3 startovné – UKONČENO

Chceš běžet Ostravou? Mizuno RunTour je ta správná volba. Tentokrát se milovníci běhu vydají do ulic Ostravy. Chceš být mezi nimi? Zkus odpovědět na jednoduchou otázku a vyhraj startovné!

Mizuno RunTour Ostrava

Městské běhy jsou velice oblíbené a jejich účast neustále roste. RunTour již čtvrtým rokem vyhání běžce do ulic a rozhýbává celé město. Tentokrát zavítá do Ostravy. Na závodníky budou opět připraveny dvě distance. Desítka jako hlavní závod nebo pětikilometrová trať vedená areálem Dolní oblasti Vítkovic. Pořadatelé nezapomněli ani na dětské závodníky, kteří si budou moct poměřit své síly na tratích 500 m a 1 km.

Neváhejte a přijďte si 12. září užít další skvělý závod do Ostravy. Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

3x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 7. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme ho emailem.

Výherci

Jana Bizoňová
Karolína Vinklerová
Roman Špičák

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: