SALOMON BĚŽECKÉ TRASY: Brno, Lužické hory a Haná

SALOMON BĚŽECKÉ TRASY: Brno, Lužické hory a Haná

Pokud jste běžec kochač a nemáte víkend plný závodů, doporučuji vyrazit a zaběhat si v krásné podzimní přírodě. Tentokrát jsme si pro vás připravili trasy z Bílovického lesa u Brna, kopcivotou trasu z Lužických hor a důkaz, že Haná není placka.

Běžecká trasa přes Bílovický les u Brna

Brňáci asi znají, ale ti, kteří ne, tak určitě vyrazí o víkend zkusit tuto krásnou trasu, která vede mimo jiné přes přírodní rezervaci Babí doly. 23 km a slušné převýšení prověří vaše tělo. Trasu můžete vzít jako víkendový výlet ve dvou nebo si ji rozdělit na dvě části.

Přes čtyři kopce v Lužických horách

Českolipsko, to je Máchův kraj a také běžcův ráj. Jeho severní část jsou ale už Lužické hory. Představujeme vám náročnou trasu přes 4 kopce: Klíč, Luž, Tolštejn, Studenec. Zahrnout jich ale samozřejmě můžete i více. Trasu je možné rozdělit na dvě a udělat si náročnější víkendový trénink.

Běžecké trasa z Grygova přes Velký Týnec

Tato běžecká trasa vám ukáže, že i na Hané se dá běhat do kopce. Kolem kopce Chlum budete pobíhat přes lesy a háje. Užijte si tuto běžeckou odpočinkovou trasu naplno!

Ze stovek dalších tras můžete přehledně vybírat v naší databázi běžeckých tras. Podle kraje, délky trasy, převýšení nebo zvláštnosti trasy si můžete zvolit dle vašich momentálních požadavků nebo se třeba jen inspirujte, když vám zrovna došly nápady. Pod mapou, kde je trasa zakreslena si můžete jednoduše stáhnout soubor GPX s trasou. Svůj zaběhnutý čas můžete také porovnávat s dalšími běžci, kteří trať zdolali před vámi.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: