SOUTĚŽ: Chcete si zlepšit osobák? Zasoutěžte si o karbonové střely Deviate NITRO Elite Racer – UKONČENO

SOUTĚŽ: Chcete si zlepšit osobák? Zasoutěžte si o karbonové střely Deviate NITRO Elite Racer – UKONČENO

Chtěl bys okusit se proběhnout v běžeckých botách Puma Deviate NITRO Elite Racer? Jedny takové můžeš najít už zanedlouho ve svém botníku. Zapoj se do nové soutěže se značkou PUMA.

Co můžete vyhrát?

Běžecké boty PUMA Deviate NITRO Elite Racer Fireglow jsou navržené pro vášnivé závodníky, kteří chtějí překonávat své rekordy. Smysl bot je jednoduchý – zrychlit. K tomu pomáhají nadupané technologie, které bota pro dosažení vysněného výsledku kombinuje. Pěnová technologie NITRO Elite se skládá ze superkritické pěny na bázi peba napuštěné plynným dusíkem, která zajišťuje dobrou odezvu i tlumení, a technologie INNOPLATE z tepelně zpracovaných karbonových vláken je skutečnou hnací sílou v den závodu. Díky tomu Deviate NITRO Elite maximalizuje odezvu i přenos energie. Na lehkosti celé boty má svou zásluhu také tenká svrchní síťovina, která zajišťuje prodyšnost, přilnavost a futuristický vzhled boty.

Jaká jsou pravidla soutěže?

1. Odpovězte na následující soutěžní otázky do 12. prosince 2022.
2. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou.
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží Běžecké boty PUMA Deviate NITRO Elite Racer Fireglow.
4. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: