SOUTĚŽ o běžeckou vestu Salomon Skin Pro 10 Set – UKONČENO

SOUTĚŽ o běžeckou vestu Salomon Skin Pro 10 Set – UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu SvetBehu.cz o běžeckou vestu Salomon! Stačí správně odpovědět na jednoduché otázky a zařadíme vás do slosování o Salomon Skin Pro 10 Set.

Soutěžíme o běžeckou vestu Salomon Skin Pro 10 Set

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Salomon Skin Pro 10 Set

Tato běžecká vesta vás nenechá ve štychu na žádném trailovém závodě nebo při dlouhém výběhu v horách. Díky dvěma bočním a dvěma hrudním páskům si můžete velikost jednoduše nastavit přesně podle sebe. Velké množství kapes a kapsiček po stranách a v hrudní části zajistí to, že vestu téměř nemusíte sundávat. Jen v případě, že potřebujete přístup do hlavní velké kapsy, která pojme vše potřebné vybavení. Jako například budu, kalhoty, náhradní vrstvu nebo třeba lékárničku. Součástí vesty je i vak na vodu, díky kterého budete s sebou mít dostatek tekutin po celý den.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 19. září.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Salomon.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: