Soutěž o exkluzivní běžeckou vestu SALOMON SENSE PRO 10 – UKONČENO

Soutěž o exkluzivní běžeckou vestu SALOMON SENSE PRO 10 – UKONČENO

Každá sekunda se počítá a pohodlí dělá zásadní rozdíl při ultra trailu nebo kratším výletu. Pojďme si proto tentokrát zasoutěžit o běžeckou vestu Salomon SENSE PRO 10.

Co můžete vyhrát?

Běžecká vesta Salomon Sense PRO 10 je vhodným parťákem zejména na ultra trailech. Oceníte na ni, že vše potřebné budete mít hned po ruce – běžet můžete tak dál a pochopitelně i rychleji. Díky technologii Sensifit batoh správně padne, nedře a při běhání nenadskakuje a umožňuje pohodlné dýchání. Zadní část batohu je také vybavena smyčkami pro pěší hole. 

Už jste zaznamenali nové Speedcrossy?

Dnes už kultovní řada Salomon Speedcross doznává nového modelu – v pořadí již šestého . Model Speedcross 6, který byl v omezeném množství dostupný již toto léto a plně v prodeji na podzim a v zimě 2022, zůstává věrný kořenům řady Speedcross, ovšem v přepracovaném a odlehčeném provedení a s lepší a silnější přilnavostí k terénu a to především za mokra. A právě k této řadě se budou vztahovat následující soutěžní otázky.

Už jste četli článek „Salomon představuje Speedcross 6 – nejnovější generaci legendárního modelu outdoorové běžecké obuvi“ ?

Jaká jsou pravidla soutěže?

1. Odpovězte na následující soutěžní otázky do 28. září 2022.
2. Pokud si nebudete vědět rady, odpovědi naleznete v článku na SvětBěhu.cz nebo na stránkách Salomon.com
3. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou.
4. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží běžeckou vestu Salomon SENSE PRO 10.
5. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: