Soutěž o 3 startovné na Půlmaraton Plzeňského kraje – zažijte neopakovatelnou atmosféru! – UKONČENO

Soutěž o 3 startovné na Půlmaraton Plzeňského kraje – zažijte neopakovatelnou atmosféru! – UKONČENO

Již pošesté ožije areál Škodalandu v Plzni-Liticích tradičním rodinným závodem Krajský půlmaraton Plzeňského kraje. Tentokrát si závodníci i jejich fanoušci užijí den sportu a zábavy v sobotu 18. dubna 2020.

Na své si přijdou tradičně malí běžci, kteří poměří síly v dětských bězích. Půlmaratonci poběží i tentokrát ověřenou trať s náročným stoupáním hned v úvodu. Novinky čekají běžce na kratších tratích, které z důvodu stavebních prací musí být pozměněny. Pro ty, kteří mají týmového ducha, jsou i tentokrát připraveny týmové běhy. Samozřejmě nebude chybět doprovodný program přímo v areálu, kde budou ukázky sportů a stánky se sportovními potřebami. Atmosféru i fanoušky bude podporovat hudební doprovod. Letošní ročník podpoří organizaci Cesta za snem. Změřit síly budou moci běžci půlmaratonu s handicapovanými sportovci. Pro veřejnost si připravíme soutěže na sportovních trenažérech pro handicapované. Zároveň na jedné z kratších tratí si splní svou osobní výzvu Lvice. Jedná se o handicapované ženy, které na deset dní vystoupí ze svého běžného života, aby společně prošli intenzivní cestou výzev, nevšedních zážitků a dobrodružství.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 29 února.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více info a odpovědi na otázky hledejte pulmaraton.plzensky-kraj.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: