UZAVŘENO – Soutěž: vyhrajte 3 balení Geloren active pro vaše klouby

UZAVŘENO – Soutěž: vyhrajte 3 balení Geloren active pro vaše klouby

Geloren Active vyvinuli čeští vědci a lékaři pro osoby s vyšším zatížením kloubů a seniory. Běžci, buďte ve střehu! Pojďte s námi hrát o 3 balení.

Geloren Active obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové, porcinního chondroitin sulfátu, hydrolyzovaného kolagenu, želatiny a vitamínu C, jenž přispívá k normální tvorbě kolagenu nezbytného pro normální funkci kostí a chrupavek. Díky příjemné chuti Gelorenu Active si ani neuvědomíte, že jste na správné cestě ke zdravým kloubům. Konzumovat Geloren je za odměnu, kterou si po namáhavém dni zasloužíte.

Kyselina hyaluronová na které je kloubní výživa Geloren Active postavena je organická látka přirozeně se nacházející v lidském těle. Je součástí mezibuněčné hmoty a ve zvýšené míře ji najdeme právě v kloubech, zejména pak v chrupavce. V podobě kloubní tekutiny zajišťuje lubrikaci kloubních ploch a snižuje nepříjemné tření. Kyselina hyaluronová je podstatnou složkou kvalitní kloubní výživy. Geloren byl vyvinut tak, aby měl ideální složení vytvořené na míru cílové skupině. Díky tomu má správně vyvážený poměr jednotlivých surovin v optimálním množství. Geloren obsahuje nejvhodnější varianty surovin v jejich nejvyšší kvalitě, což zajištuje vstřebatelnost, bezpečnost a výživovou schopnost produktu. Každá vyrobená šarže je navíc přísně kontrolována a testována.

Více informací naleznete na www.contiproshop.cz

Jaká jsou pravidla soutěže?

1. Odpovězte na následující soutěžní otázky do 6. června 2022.
2. Pokud si nebudete vědět rady, odpovědi naleznete na stránkách výrobce.
3. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou.
4. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří obdrží 3 balení Geloren active (3*3).
5. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: