Soutěž: vyhrajte kompresní triko COMPRESSPORT TRAIL POSTURAL! – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte kompresní triko COMPRESSPORT TRAIL POSTURAL! – UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu SvetBehu.cz! Stačí správně odpovědět na jednoduché otázky a zařadíme vás do slosování běžecké kompresní triko COMPRESSPORT!

COMPRESSPORT je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení specializující se na vytrvalostní sporty, zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty. Všechny produkty COMPRESSPORT jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou.

Soutěžíme o běžecké kompresní triko COMPORESSPORT TRAIL POSTURAL SS TOP

Běžecké triko, které se perfektně hodí do trailu a všude tam, kde s sebou potřebujete mimo výdrž i dalí drobnosti. Časy, kdy na běžeckém textilu byly všity jen drobné kapsičky na klíče jsou pryč. Toto kompresní triko má v sobě integrovaný free belt ledvinku. Výborně řešené kapsy po celém obvodu pasu jsou uzpůsobeny na telefon, klíče, energetické gely nebo dokonce lehkou větrovku. Stejně jako u ledvinky je vše díky pružnému materiálu výborně fixované a vás tak při běhu neobtěžují skákající věci na zádech. Materiál je extrémně lehký a prodyšný. K samotné prodyšnosti napomáhá i celopropínací zip.

Přečtěte si kompletní recenzi z dílny Vojty Gawlase

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 7. května.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.
Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací nejen o produktech se dozvíte na českých stránkách Compressport.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: