Soutěž: vyhrajte legíny COMPRESSPORT Trail Under Control Full Tights – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte legíny COMPRESSPORT Trail Under Control Full Tights – UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu SvětBěhu.cz! Stačí správně odpovědět na jednoduché otázky a zařadíme vás do slosování běžecké legíny COMPRESSPORT!

COMPRESSPORT je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení specializující se na vytrvalostní sporty, zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty. Všechny produkty COMPRESSPORT jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou.

Soutěžíme o běžecké kompresní legíny COMPRESSPORT Trail Under Control Full Tights

Hledáte sportovní legíny, které využijete jak v tréninku, tak v období regenerace? Kompresní podkolenky, rukávy, stehenní návleky, dresy – to vše se dostalo z dílny švýcarské sportovní značky COMPRESSPORT k tisícům sportovců po celém světě. Jaký je ale rozdíl mezi stahovacími návleky na lýtkové či stehenní svaly a kompresními legínami, které tvoří jeden celek? Po vyzkoušení natolik výrazný, že v takové kompresi budete chtít sportovat už napořád.

Přečtěte si kompletní recenzi

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 31. prosince.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.
Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací nejen o produktech se dozvíte na českých stránkách Compressport.

Zkušenosti čtenářů

Marie Tomečková

Používám od Compresportu podkolenky a nedám na ně dopustit, kalhoty bych vyzkoušela ráda.

Laci

Používám podkolenky a nikdy mě nebolí nohy. Super, děkuji! ML

Jana Bartulcová

Zatím zkušenost nemám, jsem začátečník.

Tibor Németh

Prvá skúsenosť značkou compressport bol návleky na lýtka R2V2, na začiatku zaujímavé ale len pozitívne. Mam ich už cca 3 rok a už prežili dačo s ešte stále držia svoj tvar nie sú roztiahnute a aj po viac hodinách sú pohodlné. Skúšal som aj ponožky ktoré dávaly pocit ze ich ani nemáte na nohách. Potom prišla skúška čelenky on/of ktorý dobre chráni pred chladom a dobre saje pot a nedá pocit tlaku na hlave. Na jeseň som často kombinoval s Visor kšiltem co mi po stačilo na ochranu hlavy aj v chladnejsom počasí. A na záver som si doprial Trail Running under control short kratasy. Nie lacná záležitosť ale stalo zato. Treba vedieť ako si obliecť a trosku opatrne lebo materiál je tenký ale o to lepšie funguje. Velmy dobre odvádza pot a aj keď je mokrá človek má pocyt ideálnej teploty vnom. A umna predĺžil dobu bez používanie vazelini 😁 takže max spokojnosť s nimi

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: