Běh pro Paměť národa – Nové Hrady

Datum konání
20. 5. 2021
Lokalita
Jihočeský
Místo konání
Nové Hrady
Délka (km)
10 km
Povrch
Převážně asfaltový
Typ závodu Charitativní závod
Místo a čas startu Start a cíl na hraničním přechodu Nové Hrady/Pyhrabruck – před skanzenem Železné opony.
Startovné Startovné on-line od 300 Kč
Oficiální webové stránky www.behpropametnaroda.cz/nove-hrady

Běh pro paměť národa je sportovně společenská akce pro celou rodinu. Smyslem akce je připomenout si osudy lidí, kteří byly stateční. Bojovali za svobodu nebo se postavili totalitě. Připomenou si jejich vytrvalost, odvahu a schopnost překonávat překážky. Připomenout si je právě během, pro který jsou tyto vlastnosti rovněž
potřeba. Běžíme za politické vězně, za odbojáře, za ty co nezištně pomáhali druhým, za babičky, za dědy. Běžíme za všechny, kteří to nevzdali.
Běh je take zábava pro celou rodinu a možnost udělat něco pro své zdraví a přispět na činnost organizace Post Bellum o.p.s.. Běh pro Paměť národa je běh na 5 a 10 km měřených časomírou. Volitelně štafetový závod měřený časomírou. Dále je možné a doporučené zapojit rodinný běh (menší vzdálenost 1 – 2,5 km) a závody pro děti. Ty mohou být neměřené a vzdálenost je na pořadateli. Veškerý výtěžek ze startovného, prodeje předmětů z eshopu Post Bellum jde na podporu projektu Paměť národa a na natáčení nových pamětníků.

Poznámky

Trasy budou vyznačené po celé období 20.5. – 23.5. Informace ke značení tratě budou v místě akce v prostoru startu/cíle a registrovaní závodníci je dostanou před závodním víkendem na email.

Jak závodit?

V místě startu/cíle si spusťte vaší běžeckou aplikaci v telefonu nebo stopky na hodinkách a vyraz te na trasu závodu, do které jste se zaregistrovali. Po doběhu vyfoťte záznam z aplikace nebo hodinek, na kterém bude zřejmý zejména: celkový čas, datum a pokud je to možné tak i celková vzdálenost vašeho běhu. Tento záznam vložte do 23.5. do výsledkového systému časomíry IronTime pomocí odkazu, který obdržíte od IronTime před závodním víkendem. Pro vložení výsledku potřebujete znát vaše startovní číslo. Tím bude váš výsledek zařazen do výsledkové listiny.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: