Berounský medvěd

Doporučujeme!
Datum konání
16. 6. 2024
Lokalita
Středočeský
Místo konání
Beroun
Délka (km)
20 km
Povrch
Přírodní terén
Ročník 4
Převýšení 495
Délka (popis) Přidána trasa 20 km. 13 km trať se běží z 97% v lese s překrásnými výhledy. Kdo chce má možnost se tu hecnout a na cca 500 metrech převýšení si opravdu musí hrábnout do fondu - loni v bahně 01:05:21 , 7 km je na pohodu. Rádi vás uvidíme
Typ závodu Závody pro děti, Štafetový závod
Místo a čas prezence Beroun, parkoviště U Kasáren 193
Místo a čas startu Beroun, Na Vinici 2
Startovné 169 / 199 / 249 a 369 / 399 / 449
Odměny sudy piva
Doprovodné závody a program trasa pro děti s rodiči a vyzkoušíme veslařské trenažéry.
Doplňkové závody 1 Závody pro děti
Oficiální webové stránky www.berounskymedved.cz/

Přijďte si udělat nedělní odpoledne se sportem a trochou kultury. Běh, kde mimo úvodních 400 m poběžíte v nádherném prostředí po lesních cestách a cestičkách. Tratě i pro děti s programem v zázemí od 12:00 hodin. Hlavní ceny budou slosovatelné pro všechny účastníky. Odpoledne bude sportovní a poté posezení s kamarády v klidném uzavřeném prostoru bývalých kasáren z doby Marie Terezie a kde se natáčel i slavný Tankový prapor.

Poznámky

Jsem tu doma a natáhl jsem trať s maximální variabilitou terénu . Taky náročnost je díky cca 500 metrům převýšení vyšší . Kdo poběží volně má tu překrásné výhledy na okolní 2 CHKO - Křivoklátsko a Český kras. Prostudujte si popis tratě a návod na webu - znám tu každý kořen a na dotazy rád odpovím. Rádi vás přivítáme, za Dobrý vítr Luděk a Joel.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: