Běžecký kemp Luhačovice 2023

Datum konání
13. 4. 2023
Lokalita
Zlínský
Místo konání
Luhačovice
Délka (km)
10 km
Povrch
Převážně asfaltový
Převýšení (popis) Personální zabezpečení: trenér atletiky s licencí 1. třídy a výkonnostní běžec Martin Navařík; výkonnostní běžec a nadšený organizátor Marek Tretera; poradce přes sportovní výživu Monika Navaříková Praktická část: speciální běžecká cvičení koordinační cvičení nácvik a video analýza běžecké techniky speciální posilování pro běžce strečink a kompenzační cvičení správné dýchání a dechové cvičení, pozitiva otužování pro regeneraci modelové tréninky na rozvoj rychlosti, síly a obecné vytrvalosti tréninky probíhají na lázeňské promenádě, po cyklostezce kolem jezera, v přírodě závod v orientačním běhu Teoretická část: rozbor běžecké techniky s pomocí videa přednáška o sportovním tréninku, plánování běžecké sezóny, tréninkové plány, fyziologie sportu, regenerace a kompenzační cvičení, potravinové doplňky ve sportu (podle zájmu a časových možností) přednáška o vlivu sociálních sítí / sportovních a trackovacích aplikací na výkon cestovatelské promítání – v případě času a zájmu
Délka (popis) 13.-16.4.2023, navazujeme na naše čtyři úspěšně pořádané kempy v letech 2019-2022 a nabízíme opět zázemí v krásném lázeňském prostředí v Luhačovicích (https://www.lazneluhacovice.cz). Na programu je celkem 6 tréninkových jednotek, ranní rozcvičky, strečink a kompenzační cvičení, večerní přednášky, besedy a videoanalýza. Běžecký kemp je určený pro všechny výkonnostní kategorie.
Místo a čas prezence Ubytování: je zajištěno ve velmi příjemných a jedinečných prostorách Villy Dagmar (www.villadagmar.com). K dispozici jsou komfortní jednolůžkové a 2/3-lůžkové pokoje se standardním vybavením.
Startovné 5990
Předpokládaný počet účastníků hlavního závodu 20
Odměny Cena zahrnuje: 3x ubytování, plná penze (3x denně), pitný režim (iont, voda, čaj) po celou dobu pobytu, potravinové doplňky (magnézium), zapůjčení sportovních pomůcek, odborná konzultace.
Oficiální webové stránky sportguides.cz/kemp2023/

Běžecký kemp Luhačovice 2023

Propozice

Stáhnout propozici
Stáhnout propozici 2

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: