Konrádova 11 – ZRUŠENO

Datum konání
15. 11. 2020
Lokalita
Liberecký
Místo konání
Areál pivovaru Konrad v Liberci
Délka (km)
21 km
Povrch
Přírodní terén
Ročník 4
Místo a čas prezence Areál pivovar Konráda 8:00 – 11:00 Hlavní závod 8:00 – 10:00 Dětský závod
Místo a čas startu Areál pivovaru Konrád 10:00 Start dětí 11:11 Start hlavního závodu na 11 kilometrů i 21 km
Startovné 11 km 300 - 400 Kč, půlmaraton 450 - 600 Kč, Dětský závod 50 - 100 Kč
Doplňkové závody 1 Závody pro děti
Oficiální webové stránky pivnibehy.cz/konradova11/

Pivní běhy jsou zcela nový a ojedinělý seriál 3 závodů v běhu, který oslovuje milovníky běhu, krásné přírody i dobrého piva a dokazuje, že doběhnout “na jedno” se opravdu vyplatí! Seriál zavítá do vybraných pivovarů a pohostí závodníky nejen parádním běžeckým závodem v přírodě, ale nabídne netradiční podívanou do výroben, hal, skladů a dalších běžně nepřístupných částí pivovaru a potěší ochutnávkou tradičního piva, a to jak na občerstvovačkách na trase, tak i před startem a v cíli!

Nejrychlejší závodník si samozřejmě vyběhne hned celý SUD, a tak vezte, že se opravdu vyplatí běžet! Každý ze závodů nabízí jednu trasu, a to na vzdálenost rovnu stupni místního piva.

Výjimečnost jednotlivých závodů i celého seriálu je zaručena! Celou sérii tak účastníci mohou pojmout jako tour po vybraných pivovarech a seznámení se s nimi, ale i jako ostrý běžecký seriál s vyhlášením nejlepšího pivního běžce celé série!

Doprovodné závody dětí rozběhnou každý závodní den. Tyto závody hostí lev Alex a všechny děti registrované online na nich mají startovné ZDARMA. Pro děti je připraven také zábavný sportovní doprovodný program (půjčení šlapacích kár, koloběžek, taneční show a další) na každé ze zastávek celé série. Na programu jsou tratě 11 km a 21 km.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: