Moravská Sněžka

Datum konání
15. 10. 2022
Lokalita
Pardubický
Místo konání
Moravská Třebová
Délka (km)
20 km
Povrch
Přírodní terén
Ročník 1
Převýšení 1600
Délka (popis) Na účastníky čeká 10 běžeckých okruhů v blízkosti Moravské Třebové. Každý z okruhů má cca 2 km a zavede Vás z centra závodu pod bývalou sjezdovkou k rozhledně Pastýřka a zpět. Jeden okruh má převýšení 160 metrů, celkově tedy virtuálně vystoupáte na naši nejvyšší horu. Cíl je na vrcholu rozhledny Pastýřka. Jsou vypsány 2 kategorie – jednotlivci pro ty, kteří spoléhají sami na sebe a 3-členné štafety pro ty, kteří rádi sdílí pocity a zážitky s kamarády. Ve štafetě běží každý 3 okruhy a závěrečný běží všichni 3 členové společně. Po závodě se můžete těšit na afterparty nejen pro závodníky.
Typ závodu Běh do vrchu, Štafetový závod
Soutěžní kategorie muži a ženy do 35 let/nad 35 let, štafety - muži, ženy, mix
Místo a čas prezence u bývalé sjezdovky, ul. Dvorní, Moravská Třebová
Místo a čas startu u bývalé sjezdovky, ul. Dvorní, Moravská Třebová, start 11:00
Startovné do 15.9. 350,- jednotlivec / 900,- štafeta do 30.9. 400,- jednotlivec / 1000,- štafeta po 30.9./na místě 500,- jednotlivec / 1200,- štafeta
Odměny věcné ceny
Doprovodné závody a program afterparty
Oficiální webové stránky www.zijemetrebovou.cz/moravska-snezka-2021/

V rámci nultého ročníku Moravská Sněžka na účastníky čeká 10 běžeckých okruhů v blízkosti Moravské Třebové. Každý z okruhů má cca 2 km a zavede Vás z centra závodu pod bývalou sjezdovkou k rozhledně Pastýřka a zpět. Jeden okruh má převýšení 160 metrů, celkově tedy virtuálně vystoupáte na naši nejvyšší horu. Cíl je na vrcholu rozhledny Pastýřka. Jsou vypsány 2 kategorie – jednotlivci pro ty, kteří spoléhají sami na sebe a 3-členné štafety pro ty, kteří rádi sdílí pocity a zážitky s kamarády. Ve štafetě běží každý 3 okruhy a závěrečný běží všichni 3 členové společně. Po závodě se můžete těšit na afterparty nejen pro závodníky.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: