HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Teplýšovický běh

Datum konání
30. 5. 2021
Lokalita
Středočeský
Místo konání
TJ Sokol Teplýšovice
Délka (km)
15 km
Povrch
Převážně terénní
Ročník 2
Převýšení 340
Typ závodu Charitativní závod
Místo a čas prezence Areál sportovního klubu TJ Sokol Teplýšovice
Místo a čas startu Areál sportovního klubu TJ Sokol Teplýšovice
Startovné 15 a 6 km: 350 Kč (do 31.4.) | 400 Kč (do 27.5.) | 450 Kč (na místě); Dětská trasa: 50 Kč/dítě, doprovod dětí zdarma; Nordic walking: 200 Kč (do 27.5.) | 250 Kč (na místě)
Doplňkové závody 1 Závody pro děti
Oficiální webové stránky www.teplysovickybeh.cz

2. ročník se bude konat 30.5.2021. Bude se závodit na tratích 15 km a 6 km. Samozřejmostí Teplýšovického běhu bude dětský překážkový závod. Nově přidáváme nezávodní trať v Nordic walking o délce 8 km, kterou jsme připravili ve spolupráci s Petrou Kyselkovou. Další novinkou je zařazení hlavního trailového závodu na 15 km do seriálu Běžec Podblanicka. Start závodu bude umístěn v areálu TJ Sokol Teplýšovice. Všechny tratě prošly změnou a věříme, že se vám budou líbit. Snažili jsme se co nejvíce omezit běh po asfaltu, takže z velké části vedou místními loukami a lesy.

I v tomto ročníku zůstaneme věrni mottu #behempomuzes. A proto 150 Kč z každého startovného použijeme na obnovu či revitalizaci krajiny v okolí Teplýšovic.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: