TRÉNINKOVÉ PLÁNY

„Svůj výkon můžete změnit dvěma způsoby, buď rafinovanou manipulací se svou myslí nebo naopak prostým respektem vůči tomu, jací jste.“
Miloš Škorpil

Jak postupovat dál?

  1. Po registraci do Tréninkového programu vyplníš DOTAZNÍK: jakou máš výkonnost, jak trénuješ, na co trénuješ, jaké jsou tvé cíle, kdy a kolikrát můžeš trénovat …
  2. Trenéři pro tebe zpracují individuální tréninkový plán.
  3. Pak to bude dost na tobě: budeš muset něco odběhat. Bez toho to nepůjde 🙂
  4. Po celý rok se budeš moct radit s trenéry, sledovat zajímavé přednášky a využívat odborných konzultací (online) a podle covid-situace také společných výběhů a setkání na velkých závodech.

Ukázka pár otázek z dotazníku:

Jak bude vypadat tréninkový plán a jeho plnění?

Tréninkový plán bude v začátku vypsán dle preferencí účastníka na základě dotazníku, který obdržíte prostřednictvím regitračního emailu po obdržení platby. Dotazník zejména obsahuje otázky týkající se vaší aktuální výkonnosti, časů a především také cílů, kterých chcete dosáhnout. Dále tam nejdete také otázky ohledně vašich časových možností tak, aby trenér mohl co nejlépe sestavit co nejefektivnější plán.

Tréninkový plán zpravidla sestavuje na měsíční bázi, a pak se upravuje podle potřeb. Tréninkový plán obdržíte v podobné tabulce viz níže emailem. Reporting zpět trenérovi pak bude probíhat na týdenní bázi emailem.

Zde je ukázka tréninkového plánu:

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA TRÉNINKOVÝ PROGRAM SVĚTA BĚHU!