HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Vinařský maraton/půlmaraton – SOUTĚŽTE O 2 STARTOVNÉ – UKONČENO

Vinařský maraton/půlmaraton – SOUTĚŽTE O 2 STARTOVNÉ – UKONČENO

Chcete se proběhnout pohádkovou krajinou jihomoravských vinic? Co takhle si zaběhnout Vinařský maraton? Odpovězte na jednoduchou otázku, startovné může být vaše!

Vinařský maraton

Logo

Druhý ročník Vinařského maratonu se bude konat 29.10.2016 a povede oblastí, která je typická nejen kvalitou produkovaných vín, ale i svou malebností a neskrývanou vstřícností místních obyvatel. Vinařský maraton pořádá spolek Báječné ženy v běhu, které do svých akcí vždy vetknou punc srdečnosti a radosti z pohybu a není tomu jinak ani v tomto případě. „Bájenky“, jak se Báječným ženám obecně říká, pro účastníky připravily trasy o délce maratonu, půlmaratonu a také štafetu. Zapojit můžete i své děti, a to při jednom z doprovodných programů, rodinném běhu.

Pokud budete tento netradiční běh pojímat spíše zážitkově, tak jako většina loňských účastníků, budete mít zcela určitě dobrý pocit i z toho, že jste svou účastí přispěli na léčbu malé Rebečky, která trpí tzv. nemocí motýlích křídel. Pomyslnou třešničkou na dortu je nejenom přislíbená účast Petra Vabrouška, ale i účastnická medaile v podobě degustační číše a láhev výborného vína, dar od místních vinařů.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce

O co se soutěží?

2 x startovné na maraton/půlmaraton

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 18. října.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

Výherci

Tereza Kramplová
Pavel Karal

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: