Vyhrajte startovné ČEZ RunTour Ústí nad Labem (Soutěž ukončena)

Vyhrajte startovné ČEZ RunTour Ústí nad Labem (Soutěž ukončena)

Jako každý rok i letos si velká skupina běžců zapíše do svého závodního plánu minimálně jeden z osmi závodů ČEZ RunTour. Celá série začala 13.dubna v Českých Budějovicích a končí 19. října na pardubickém závodišti. My budeme soutěžit o startovné na třetí díl konaný 25. května v Ústí nad Labem.

Na co vše se můžete na ČEZ RunTour Ústí nad Labem těšit? Samozřejmě stejně jako na všech ostatních závodech ČEZ RunTour na skvělou atmosféru a bezchybnou organizaci. Dále vás čekají přesně změřené tratě v závodech ČEZ RUN 10 KM a PUMA RUN 5 KM. A pokud by se vašemu doprovodu zdálo i 5 kilometrů dlouhých, může si vyzkoušet rodinný běh na 3 km.

Součástí závodů bude i letos ČEZ štafetový závod – desetikilometrovou trať si tak mohou mezi sebe rozdělit dva nebo čtyři běžci. Na každého z nich čeká vlastní startovní balíček a především krásná finisherská medaile stejně jako na všechny ostatní závodníky.

Vaše ratolesti se také nudit nemusí, mohou si zazávodit na 500 a 1 000 metrů v dětských Lupilu bězích.  Dále se mohou vyřádit v dopoledním programu pořádaným hlavním partnerem seriálu společností Lidl.

V Ústí na vás čeká krásná rovinatá trasa z historického centra od kostela Nanebevzetí Panny Marie, přes most Dr. Edvarda Beneše na druhý břeh řeky směrem k hradu Střekov a zpátky. Trať je rovinatá a jako stvořená k překonávání osobních rekordů.

Abyste mohli vyhrát a užít si bohatý celodenní program provázející tento závod, musíte zodpovědět pár otázek v přiloženém formuláři. Pak už potřebujete jen trochu štěstíčka a jedno ze dvou startovných na libovolnou trať na ČEZ RunTour Ústí nad Labem může být vaše. Odpovědi naleznete na webu. Soutěž bude ukončena dne 14.5.2024.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: