SOUTĚŽ o balíček sportovní výživy Enervit – UKONČENO

SOUTĚŽ o balíček sportovní výživy Enervit – UKONČENO

Špičková sportovní výživa na dobu před, během a po sportu je něco, bez čeho se žádný vytrvalec, který to se sportem myslí opravdu vážně, prostě neobejde. Enervit připraví vaše tělo na výkon, dodá energii v jeho průběhu a pomůže s regenerací.

O Enervitu

Enervit je sportovní výživa specializující se na vytrvalce. Podstatou Enervitu jsou promyšlené výrobky postavené na samotné podstatě fungování organizmu při vytrvalostním výkonu. Díky tomu Enervit pomáhá lépe využívat váš tréninkový čas i výkonnostní potenciál. Celé spektrum produktů Enervit je jednoduše přehledné a hravě pokryje celý váš sportovní výkon:

 • od postupné přípravy organizmu na sport 2 hodiny před výkonem (Enervit PRE Sport),
 • přes doplňování tekutin a energie během sportu (iontový nápoj Enervit Isotonic Drink, energetické Enervit Gely, tablety Enervit GT Sport nebo koncentráty Enervit Liquid Gel),
 • až po podporu regenerace a tím i efektivnější růst vaší sportovní výkonnosti (legendární regenerační nápoj Enervit Recovery Drink známý jako R2 Sport nebo proteinové koncentráty).

Enervit vyniká především svojí vysokou funkčností, kvalitou, výbornou chutí a rychlým nástupem účinku. Proto je Enervit významným parťákem všech sportovců na různých výkonnostních úrovních od hobíků po profesionály. Na Enervit spoléhá například pětinásobný mistr republiky v půlmaratonu Vít Pavlišta, mistryně světa v zimním i terénním triatlonu a swimrunu Helena Karásková (Erbenová), úspěšný triatlonista Filip Ospalý, vítěz Světového poháru v orientačním běhu Miloš Nykodým, mistr světa v OCR běhu Petr Vinický a další statisíce běžců, cyklistů, triatlonistů, běžců na lyžích a jiných vytrvalostních sportovců po celém světě.

Enervit pomáhá vytrvalcům sportovat lépe nejen díky svým osvědčeným produktům, ale také nejrůznějšími projekty typu sportovních seminářů a kempů, článků o výživě nebo o správném tréninku. Veškeré tyto aktivity zastřešuje projekt Sportuj lépe.

O co se soutěží

Enervit nabízí komplexní výživové plány podle délky trvání sportovního výkonu. Vytrvalci tak nemusí řešit, co všechno na svůj trénink nebo závod nakoupit – jednoduše sáhnout po takovém balíčku, který pokryje jejich předpokládaný výkon. Potřeba organizmu během něj se totiž odvíjí právě podle doby trvání. Ten, kdo zvládne maraton v čase světového rekordu, bude potřebovat jiné množství energie na trati než ten, který si přišel splnit sen v podobě zběhnutí maratonské vzdálenosti. A právě o výživový plán Enervitu můžete soutěžit!

Enervit výživový plán na 5 hodin

Balíček v hodnotě 795 Kč obsahuje vše potřebné pro pětihodinový vytrvalostní výkon – na dobu před, během i po výkonu:

 • 1x předstartovní želé Enervit PRE Sport,
 • 4x iontový nápoj Enervit G Sport pro přípravu 2 l nápoje,
 • 3x energetický gel Enervit Sport gel,
 • 2x energetická tyčinka Enervit Power Sport Competition,
 • 1x energetický koncentrát Enervit Liquid Gel,
 • 1x energetický koncentrovaný „nakopávač“ Enervit Liquid Gel Competition,
 • 1x povýkonový regenerační nápoj Enervit Recovery Drink (dříve R2 Sport),
 • 1x sportovní lahev Enervit 500 ml

Z došlých odpovědí vylosujeme 3 výherce!

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte správně na následující otázky do 21. 6. 2019

2. Vylosované výherce oslovíme emailem.

3. Do slosování budou zařazeni předplatitelé tištěného časopisu Svět Běhu.

4. Vícenásobné odpovědi nebudou zařazeny do slosování o výhru.

5. Pro účast v soutěži vyplňte formulář:

Nápovědu na otázky hledejte v článku nebo na e-shopu Enervitu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: