Závod 360°Challenge je na spadnutí!

Závod 360°Challenge je na spadnutí!

V sobotu 5. 9. v 11:00 hod v rámci sportovního veletrhu SPORT LIVE, prověří závodníky běžecký závod 360°Challenge! Do Prahy zamíří záhy 26. 9. do Riegrových sadů! Výzva je věnována nejenom dospělým, ale také dětem. S námi se baví celá rodina.

Liberec, město sportu, a Praha dostanou šanci otestovat všestrannost svých bojovníků a návštěvníků. Když v dubnu v Praze dobíhali závodníci do cíle, mnoho z nich vykřikovalo, už nikdy víc! Netrvalo ale dlouho a už se ptali po dalším termínu. A je tu. S žádostí přišel i Liberec – proto vznikla 360°Challenge TOUR. Tour jako cirkus, a 360tka roste.

V rámci veletrhu Sport LIVE, budou mít závodníci možnost proběhnout si prostředí Bílých tygrů a vyzkoušet si humusáky v liberecké Home Credit Areně. Pražané si na své přijdou hned záhy 26.9. v Riegrových sadech, kde budou moci porovnat své síly na trati s novými stanovišti.

Nové cviky, staří humusáci

Humusáci potrápili na závodě nejednoho běžce, ale dát zase stejné cviky? “Chce to změnu, mne samotnou by taky nebavilo cvičit pořád to samé dokola,” má jasno organizátorka adrenalinového cirkusu a trenérka Nikola Bartáková. Závodníci se proto mohou těšit na novou skladbu cviků, i když legendární humusáci – hlavní strašák závodu – nebudou nahrazeni. Jejich překonání bude snad už navždy výzvou. Legendy zůstávají.

Těšit se startující mohou také na angličáky na jedné noze, tricepsové kliky, veslování na břicho, ale i překážku LEBERT a další povedené kousky. Společně si tým dobrovolníků jednotlivé cviky vyzkoušel na vlastní kůži a reakce se dostavily záhy: „Duben byla procházka parkem oproti tomu, co je čeká teď,“ vzkazuje Eva, která se jinak stará o registraci.

Závod bude opět věnovaný i dětem, proto doma nezapomeňte své ratolesti a zaběhněte si třeba společně s nimi. Děti čeká obdobná trasa jako dospěláky, ale už teď je pořadatelům jasné, že stejně, jako tomu bylo v dubnu, i tentokrát překvapí svými výkony a nezůstanou pozadu.

Těšit se můžete i na nové typy medailí, na kterých Tomáš ze Spaltolandu makal celé léto! A že se vyvedly. Nově budou placky i pro první tři nejrychlejší muže a ženy. Třeba to budete právě Vy!

Noc na pomoc

Součástí závodu v Praze je i charitativní část, kde v rámci výzvy mohou účastníci, ale i diváci, na třech stanovištích po dobu jedné minuty zdolávat stanoviště pod záštitou Trailpointu, LEBERT a Fitkoloběhu. Na nejlepší čeká kromě odměn i pocit a radost, že přispěli na dobrou věc. Tentokrát se bojuje společně proti osudu pro malou Terezku, které je Noc na pomoc věnována. Celá akce vyvrcholí na after party v pražské klubu DEJAVU s charitativním duchem a celý výtěžek poputuje na Terezčinu léčbu.

Tak co, jdeš do toho s námi?! Ukaž, že i Ty na to máš!

Více informací najdete na http://360challenge.cz

Pravidla závodu:

Propozice závodu v Liberci a v Praze

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: