Závod 360°Challenge míří do Lázní Kynžvart

Závod 360°Challenge míří do Lázní Kynžvart

Do Lázní Kynžvart zamíří už brzy závod s názvem 360°Challenge, který se bude konat v sobotu 30. července 2016 od 14 hodin. Tento běžecký podnik zahrnuje kromě samotného běhu rovněž zdolávání poměrně náročných cviků, které prověří celkovou fyzickou připravenost všech závodníků.

V tomto roce se již za značného zájmu účastníků konaly dva závody tohoto typu v Praze a Liberci, přičemž koncem léta proběhnou další v Chrudimi a opět v Praze.

Nejde jen o běhání, ale také o zdolávání cviků s vlastní vahou těla

„Nejde jen o běhání, ale také o zdolávání cviků s vlastní vahou těla. Ačkoli se může na první pohled zdát, že se jedná o snadnou záležitost, opak je pravdou. Během závodu si i trénovaní a zdatní účastníci mnohdy sáhnout na úplné dno svých fyzických i morálních sil,“ říká organizátorka závodů Nikola Bartáková. Nejedná se tedy o závody, které se běží především na čas. „Každý, kdo protne cílovou pásku, obdrží unikátní a originální dřevěnou medaili“, dodává.

Závod v Lázních Kynžvart je organizovaný v kategoriích pro děti, ženy a muže

Registrace účastníků bude zahájena ve 12 hodin. Pitný režim v podobě iontových nápojů bude zajištěn v průběhu celé akce a v rámci doprovodného programu se mohou účastníci i fanoušci závodu těšit na hudební kreaci DJ Spaldy a pro děti bude připraven nafukovací skákací hrad.

Od 9:00 bude v místě konání akce probíhat tradiční fotbalový turnaj Káza cup 2016 a večer vystoupí populární místní kapela Kocovina, která hraje převzaté písně z dílny známých hudebních skupin. Konání závodu finančně podpořilo město Lázně Kynžvart.

Veškeré další informace včetně mapy závodu jsou k dispozici na internetových stránkách závodu

Propozice závodu zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: