HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

POSLEDNÍ DISKUSE

Vinařský maraton

Maraton, půlmaraton a maratonská štafeta, které vedou po trase Velké Bílovice-Vrbice–Čejkovice–Velké Bílovice. Maratonci běží tento okruh dvakrát.

Místo a čas startu: Púrinská cesta poblíž Základní školy

Doprovodné akce a závody: Vinařská míle - Rodinný běh, Celodenní program pro malé i velké, maratonská štafeta

PropozicePropozice

Běželi jste tento závod? Pokud ano, přidejte, prosím, jeho stručné, ale věcné a konkrétní hodnocení do komentáře.

12.02.2015,

Diskuse

Jana Zachova

Vinařský pul/maraton? Srdcovka, nic vystiznejsiho nedokazu napsat. Byla jsem podruhé a vim, ze když to jen trochu půjde, budu příští rok cihat na otevření registraci zas... Pohoda, úsměvy, srdečnost a neformalnost Bajenek-organizatorek dává cele akci prirozenou starost o bezce a tim i pohodovou atmosféru na mile vzdálenou komerčním akcim :-) Neskutečně se mi z Bílovic nechtělo. Dikyyyyyyyyyyy

31. 10. 2016, 07:42:16
Pavel Juřica

Závod naprosto skvělý, jen pár drobných připomínek...

1. Na hřišti měl probíhat program pro děti, ani loni ani letos se tam pro děti nic nedělo (mimo fotbalového utkání)!! Děti se nakonec skvěle vyřádily na skákacím hradu u cíle.

2. Délka trati byla oproti loňsku skoro o kilometr delší ?!

3. V prvním kole na dost nejasné pravoúhlé zatáčce ve Vrbici (první i druhé) nestál žádný z organizátorů, šipky sice na zemi byly jasné, ale protože se loni první kolo běželo jinak, letos si to tady pár běžců v prvním kole zkrátilo. Na občerstvovačce jsem o problému informoval a v druhém kole už tam organizátoři stáli.

4. V cíli bych mimo vody přivítal na zahřátí i čaj (na občerstvovačkách byl skvělý).

31. 10. 2016, 08:55:22

Dobrý den pavle, děkujeme za připomínky :-) k jednotlivým bodům

1.Za fotbslovým hřištěm byli koníci hypoklubu Mustang mezi 11 a 13:30. O hasiče nebyl loni zájem ,proto letos nebyli. Už letos jsme se snažili koníky přiblížit k cíli, nepodařilo se ale budeme to zkoušet dál. 2. Trasa byla delší o max 100 m u plmaratonu a 200 m u maratonu. 3. To je chyba - pořadatelé tam měli být celou dobu závodu! Pokud víte , který závodník si trasu zkrátil, prosím napište nám to. V každém případě to není fér a šidí své soupeře, ale hlavně sám sebe! 4. Čaj v cíli a Ionťák příští rok zajistíme :-)

31. 10. 2016, 10:32:33
Jakub Krabs
Jakub Krabs

Moc děkuji za perfektní organizaci a nádhernou trať. Užil jsem si 1/2 maraton plnými doušky. Rád si ho příští rok zaběhnu znova.

31. 10. 2016, 09:23:11
Market
Market

zavod super, první půlmaraton :) jen Škoda ze obcerstvovaci stanice na konci byla zbytečně 500m pred cílem a ne v cily a jídlo jsme museli jist plastovou lžíci -Škoda ze nebyly zajištěné příbory .

31. 10. 2016, 10:14:52

Děkujeme za připomínky, občerstvovačka, kterou zmiňujete byla umístěna v tomto místě, protože byla především pro maratonce, kteří běželi do druhého kola. Plast mrzí i nás, příští rok se určitě polepšíme!!

31. 10. 2016, 10:26:00
Josef Orság
Josef Orság

Děkuji, že svůj první pokus o zvládnutí maratonské trati jsem mohl uskutečnit u vás. Trať byla nádherná i když náročná, ale to k tomu patří. Přišel jsem na jeden problém, výdávání jídla prý bylo jen do 16 hod. Co jsme doběhli později, tak jsme zústali na vyhlašování, tombolu a  jídelna už byla potom zavřena. Nevěděli jsme do kolika hodin se bude jídlo vydávat, nebylo by možné jídlo zajistit přímo ve škole ? Jinak super akce! Děkuji

31. 10. 2016, 13:43:51

Jídlo ve škole původně být mělo, nakonec to k našemu zklamání nevyšlo. Příště se polepšíme :-)

31. 10. 2016, 15:12:31
Jana
Jana

Běžela jsem půlmaraton, byla to pěkně překvapivá dřina, ty Kopecký, příště bych chtěla zase!!!děkuji organizátorům

31. 10. 2016, 20:36:05
Lenka
Lenka

krásný závod, úžasná organizace. Můj první půlmaraton. Nadšení, prostředí dokonalé. Nejsilnější zážitek, i když mám bolavé prsty u nohou :D... Co bych udělala lépe - nelíbila se mi šatna spojená s wc na základce... příliš mnoho závodníků a příliš málo místa.

31. 10. 2016, 21:28:13
Zuzka Součková

31. 10. 2016, 22:06:21
Hana Breburdová

Nádherný závod, jsem ráda, že jsem běžela maraton a mohla si to všechno vychutnat 2x, dechberoucí krajinu, úžasnou trasu i prima atmosféru kolem :-). Organizátorům mohutně tleskám, nemám jedinou připomínku, k čemu také :-) :-). Tak příští rok zase, už se těším. Moc děkuji všem, kdo se na tomto závodu podílel :-). Klobouk dolů!!!!!

01. 11. 2016, 09:28:44
Jana Straznicka

Paradni maraton takovy maly a prijemny se super atmosferou. Paradni obcerstvovacky. Jen tu posledni bych dala nekam na +-38 km. Zklamaly nas satny v tak velke skole bylo tak malo prostoru pro zazemi tolika bezcu. A posledni zklamani bylo jidlo. To byla celkem hruza. Priste radeji bagetu. Jinak velke diky poradatelum.

02. 11. 2016, 08:00:48
Lucka
Lucka

Byl to můj první půlmaraton a jsem spokojená. Líbilo se mi, že nešlo o žádný obří závod. Všechno probíhalo v pohodě, v domácím prostředí a s příjemnou atmosférou a bylo znát, že jde hlavně o to, si to užít :). Chválím za vzkazy na trase! To je výborný nápad a mě to vždycky rozesmálo. Akorát bych občerstvovačku v Čejkovicích dala až za kopec, ale to je takový detail :). Těším se na další ročník.