Znáte boty Altra? Představujeme specifika této oblíbené americké značky

Znáte boty Altra? Představujeme specifika této oblíbené americké značky

Altra – jedna z nejoblíbenějších amerických značek vyrábějící především běžeckou obuv. Poměrně specifickou obuv, která má za úkol dát vašim chodidlům co největší volnost, pro co největší přirozenost běhu.

Nejedná se o barefoot nebo minimalistické boty. V jejich nabídce najdete modely pro všechny příležitosti. Od nejlehčích závodek na silnici až po maximalistické trailovky, které využijete na nejtěžších stomílovkách.

Všechny modely, ať už se jedná o trailovku nebo silničku, o závodku nebo tlumenou tréninkovku, si zachovávají tyto tři vlastnosti:

Koukněte na videorecenzi modelu Olympus a rozsáhlou recenzi modelu Timp

Footshape
Všechny modely Altra mají opravdu širokou špičku, která věrně kopíruje tvar lidského chodidla. Nepřizpůsobuje chodidlo botě, ale respektuje přirozený tvar nohy.


Fit4Her
Mužské a ženské chodidlo je odlišné, a proto je každý dámský model tvořen specificky pro ženy. Odlišnost od mužských modelů není jen v barevné kombinaci.


ZeroDrop
Modely Altra disponují nulovým dropem, to znamená, že chodidla jsou postavena v rovině – pata není postavena výše než špička, jak jsme zvyklí u většiny klasických bot.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: