HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Znáte boty Altra? Představujeme specifika této oblíbené americké značky

Znáte boty Altra? Představujeme specifika této oblíbené americké značky

Altra – jedna z nejoblíbenějších amerických značek vyrábějící především běžeckou obuv. Poměrně specifickou obuv, která má za úkol dát vašim chodidlům co největší volnost, pro co největší přirozenost běhu.

Nejedná se o barefoot nebo minimalistické boty. V jejich nabídce najdete modely pro všechny příležitosti. Od nejlehčích závodek na silnici až po maximalistické trailovky, které využijete na nejtěžších stomílovkách.

Všechny modely, ať už se jedná o trailovku nebo silničku, o závodku nebo tlumenou tréninkovku, si zachovávají tyto tři vlastnosti:

Koukněte na videorecenzi modelu Olympus a rozsáhlou recenzi modelu Timp

Footshape
Všechny modely Altra mají opravdu širokou špičku, která věrně kopíruje tvar lidského chodidla. Nepřizpůsobuje chodidlo botě, ale respektuje přirozený tvar nohy.


Fit4Her
Mužské a ženské chodidlo je odlišné, a proto je každý dámský model tvořen specificky pro ženy. Odlišnost od mužských modelů není jen v barevné kombinaci.


ZeroDrop
Modely Altra disponují nulovým dropem, to znamená, že chodidla jsou postavena v rovině – pata není postavena výše než špička, jak jsme zvyklí u většiny klasických bot.

Silvia Divékyová

Silvia pochádza z Hornej Nitry a k športu mala vždy rozporuplný vzťah. Nakoniec si k nemu našla cestu a to poriadne hrboľatú - najprv ľadový hokej, potom lacrosse, nakoniec zakotvila pri horolezectve. Všetky tri predošlé aktivity spájala jej mierná nechuť k behu, ktorá sa časom zmenila, rovnako ako chuť na pivo. Silvia aktuálne študuje Televíznu a rozhlasovú dramaturgiu a scenáristiku na JAMU v Brně, vo voľnom čase behá po lesoch, spieva a sem tam niečo točí.

Přidejte se k diskuzi

Odpovídáte na komentář: