HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

3. číslo časopisu Svět běhu právě míří do tiskárny! Chcete ho do své schránky, tak máte poslední možnost!

3. číslo časopisu Svět běhu právě míří do tiskárny! Chcete ho do své schránky, tak máte poslední možnost!

Právě dnes jsme odeslali data pro tisk vašeho oblíbeného běžeckého časopisu Svět běhu! Chcete ho mít za 14 dní ve schránce? Objednejte a zaplaťte ho do středy 12.9. (platba musí být připsána do té doby na účet) a těšte se.

A na co se můžete ve 3. čísle časopisu Svět běhu těšit?

1) Bude plné rozhovorů – Jiří Čípa, Pavel Paloncý, René Kujan, Harriet Kjaer a Tomáš Maceček

2) Tréninkové plány na 5 km od 3 různých trenérů

3) A stále aktuální témata jako: Jak začít trénovat po antibiotikách, Tipy jak se zbavit zažívacích potíží při běhu, Jak běhat, aby jste mohli běhat pořád – třeba až do důchodu, posilování středu těla a spoustu dalšího.

4) Speciál o Velké Kunratické – proč je tak populární?

Pokud chcete časopis dostat do schránky, můžete si ho předplatit na rok či dva (ročně vychází 4 čísla) v akci za pouhých 95 Kč. Abychom vás zařadili na distribuční list, musíme objednávku i platbu odbržet do středy 12. 9. 2018!

Tak ještě dnes objednávejte na eshop.svetbehu.cz!

Pro ty, kteří to nestihnou, tak nelitujte – časopis je možné si zakoupit také ve vybraných trafikách nebo na alza.cz.

Michaela Gladišová

Míša dělala spoustu sportů od atletiky přes jízdu na koni a trekking až po běhání. Posledních 5 let se ale věnuje výhradně běhání. Nejraději běhá v přírodě a v horách se svým manželem nebo kamarády. Vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze, ale už při studiu věděla, že její životní cesta bude spojena s během.

Přidejte se k diskuzi

Odpovídáte na komentář: