Startuje seriál závodů 7 Pohoří

Startuje seriál závodů 7 Pohoří

Běžecký seriál 7 pohoří je unikátní závod, který probíhá na 7 místech českých hor a je speciálně navržen členy z Horské služby.

Zaběháte si v horském terénu, po vyznačených stezkách a budete si užívat scenérií, které naše české hory nabízí. Možná objevíte i místa, o kterých jste dosud neměli ani tušení. V běžeckém seriálu se podíváte na 7 pohoří jako jsou : Orlické hory, Jizerské hory, Beskydy, Jeseníky, Krkonoše, Krušné hory a Šumava.

Závod nabízí hned několik běžeckých tras a obtížností. Pro zkušené běžce jsou naplánované trasy 20+ km s převýšením 1000+ m. Kdo se ještě necítí na dlouhou trasu, máme pro ně variantu 10+ km s převýšením 500+ m.

Pro ženy a dívky je připraven speciální běh Kari Traa run. Tento běh je pod záštitou norské značky Kari Traa, která se vyznačuje tím, že navrhuje oblečení od žen pro ženy. Proto i tento běh je speciálně přizpůsoben všem ženám, které si zatím netroufají na dlouhé trasy a nebo s během teprve začínají. Tato trasa je 5-8 km dlouhá a zvládne ji opravdu každý.

Přidejte se k nám a pojďte si s námi užít jedinečný běžecký zážitek.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: