Půlmaraton Plzeňského kraje odstartuje 27. dubna!

Půlmaraton Plzeňského kraje odstartuje 27. dubna!

Vyběhněte s námi na trať Půlmaratonu Plzeňského kraje. Startujeme už 27. dubna 2024 před areálem Škodaland v Plzni. Trasa půlmaratonu, která je vhodná pro trénované běžce, vede od Škodalandu přes Litice, Šlovice, Dobřany, Lhotu a zpět k vodní nádrži České údolí. Tato certifikovaná trať je oblíbená u mnoha příznivců běhu.

Registrace na webových stránkách závodu

Nedílnou součástí závodu jsou i další doprovodné běhy – krajská desítka, krajská pětka, týmové běhy a DAIKIN dětské běhy. Registrace zde.

Vyběhněte stylově v našem triku a čelence

Závodníci si k registraci navíc mohou objednat triko a čelenku od českého výrobce ALISY. Jsou z funkčních materiálů, které vám zajistí maximální komfort a spokojenost. Výrobce používá kvalitní a prodyšné materiály, které zaručují optimální ventilaci a odvod potu.

Bohatý doprovodný program zdarma

Půlmaraton Plzeňského kraje láká na bohatý doprovodný program. Všichni příznivci běhu si v sobotu 27. dubna 2024 mohou užít v areálu Škodaland v Plzni skvělou zábavu. Tentokrát se o hudební doprovod postará oblíbená skupina SEMTEX. Děti se vydovádějí na obří nafukovací překážkové dráze a skákacích hradech. Připravena bude tradičně horolezecká stěna i malování na obličej. V areálu bude také fotostěna, kde si každý může udělat vlastní foto.

Sportovní stanoviště s Krašovská Aktivity centrum Plzeň

Novinkou tohoto ročníku je spolupráce s Krašovská Aktivity centrum Plzeň. Tato organizace si připravila pro dětské, ale i dospělé návštěvníky několik sportovních stanovišť, včetně místa pro rozcvičení závodníků.

Půlmaraton Plzeňského kraje pomáhá

Součástí Půlmaratonu Plzeňského kraje bude nezisková organizace „Cesta za snem“. Návštěvníci budou mít příležitost si na speciálních trenažerech vyzkoušet, jak sportují hendikepovaní lidé.

Také letos na Půlmaratonu Plzeňského kraje podpoříme dobrou věc. Ve spolupráci s Diakonií Západ, v rámci projektu „Voda pomáhá“, přispěje Plzeňský kraj na prázdninové pobyty dětí z náhradní rodinné péče. Přispět ale může kdokoli tak, že si zakoupí láhev vody přímo na stánku Diakonie Západ.

Svůj prodejní stánek bude mít na akci i spolek „Maminy s rakovinou“. Pomáhají onkologicky nemocným maminkám napříč všemi druhy nádorových onemocnění. Navíc na maketách ňader ukáží ženám techniky samovyšetření prsu.

FAN zóna v Dobřanech – DJ Petr Berka a Dance Nation Plzeň

V Dobřanech na náměstí T.G. M. se všichni účastníci půlmaratonu mohou těšit na skvělou atmosféru. Právě v tomto místě se závod láme do své poloviny. DJ Petr Berka zahraje běžcům a fanouškům ty největší hity a zároveň průběh městem bude i moderovat. Zatančí i známá taneční škola Dance Nation Plzeň.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: