Aktivní krémpasta pro kůži, která dostává zabrat: pomáhá ke sportovním výkonům a radosti z pohybu

Aktivní krémpasta pro kůži, která dostává zabrat: pomáhá ke sportovním výkonům a radosti z pohybu

Čeští lékárníci vyvinuli pro sportovce aktivní krémpastu, která podpoří jejich výkonnost. Cílí na namáhanou a podrážděnou pokožku, která často brání aktivnímu pohybu ve všech jeho podobách.

Díky lékárenské novince už nebude narušená kůže v podpaží, tříslech, hýždích, stehnech, v záhybech kůže, v loketních jamkách, dlaních a mezi prsty překážkou v pohybu: ZITENAX ACTIVE je nová forma ochrany kůže kdekoliv na těle. S aktivní krémpastou je podávání sportovních výkonů, ale i prostá radost z pohybu bez ohledu na kondici a stav jednodušší. ZITENAX ACTIVE dokáže namáhanou kůži u aktivních lidí nejen rychle zklidnit, ale hlavně jí předejít. Proč krémpasta? Jedná se o výrobek, který lze zařadit do portfolia mezi krémem a jemnou lékárenskou pastou.

Jak ZITENAX ACTIVE funguje

ZITENAX ACTIVE chrání pokožku profesionálních i rekreačních sportovců každého věku. Funguje PŘED i PO – jako ochránce kůže při aplikaci na ohrožená místa PŘED výkonem, i jako rychlá regenerace PO pohybovém výkonu. „Zitenax Active je bezpečný i pro pokožku malých sportovců – dětí a mládeže, úspěšně ho otestoval a následně schválil Státní zdravotní ústav,“ říká Mgr. Marek Hochmann, lékárník Next Force, a.s.

Unikátní složení

ZITENAX ACTIVE obsahuje řadu zásadních látek. V prvé řadě je to oxid zinečnatý, který má hojivé a protizánětlivé vlastnosti. Citlivě stahuje póry pokožky, která je opakovaně vystavená vlhkosti i mechanické námaze). Bisabolol zase má výrazně pozitivní vliv na hojení, vyznačuje se prokazatelnými protizánětlivými a antimikrobiální vlastnosti. Panthenol pak hraje klíčovou roli při hojení a regeneraci kožních buněk. V neposlední řadě Chlorhexidin diglukonát se používá především pro své spolehlivé antibakteriální a protiplísňové působení.

Klíčové vlastnosti

  • Je vhodná pro sportovce a pohybově aktivní lidi.
  • Díky své konzistenci mezi krémem a jemnou lékárenskou pastou vydrží po rozetření na pokožce, tím může chránit a pečovat mnohem déle než běžné hydratační krémy.
  • Není mastná, dovoluje tedy pokožce dýchat.
  • Po umytí či sprše se bezezbytku a pohodlně smyje.
  • Je bezpečná pro kůži dětí i dospělých

O společnosti NextForce a.s.

NextForce je česká společnost, která vyvíjí a uvádí na trh ověřené, kvalitní, účinné a bezpečné medicínské přípravky ve spolupráci s lékárníky a lékaři. Výrobu, dle nejpřísnějších farmaceutických norem, realizuje rovněž v ČR. Next Force, a.s., se zaměřuje také na obchodní zastoupení zahraničních farmaceutických společností v České republice a na Slovensku. V současné době se NextForce převážně soustředí na obory dermatologie, pediatrie a stomatologie. Více na www.nextforce.cz.


Zkušenosti čtenářů

Lucka

Super přípravek 🙂 vyzkoušela jsem na podrážděné paže, špatně zvolený nátělník…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: