Kateřina Němcová

Kateřina Němcová

Hodně běhám, ještě víc jím, ujíždím na zákuscích, piju kafe (ale bez cukru a mléka, prosím!), čtu a snažím se dostudovat vysokou. Potkat se můžeme v Praze v prodejně Běž.cz. Sice jsem začala pořádně běhat až za covidu, abych se doma nezbláznila, ale sluníčko, vítr v obličeji a čerstvý vzduch ve mně nakonec vyvolaly lásku k pohybu venku a zálibu v jisté míře sebetrýznění při trénincích. Většina nezasvěcených si myslí, že musím trhat světové rekordy a pravidelně vítězit, zatímco realita je taková, že vítězím jen a pouze nad sebou, když se do cíle závodu nakonec doplazím bez rozbitých kolen nebo ztracených minut blouděním.

Články autora

Závody do 10 km
ČEZ RunTour startuje další sezónu. Který závod si vybereš ty?

ČEZ RunTour startuje další sezónu. Který závod si vybereš ty?

ČEZ RunTour je běžecký seriál osmi závodů po celém Česku. Letos startuje svou třináctou sezónu. Přátelská atmosféra, bohatý doprovodný program a pečlivá organizace závodníkům nabízí skvělý zážitek.

Maraton
První maraton je zážitek na celý život

První maraton je zážitek na celý život

Je sice spousta věcí, co běžce vyruší od jeho soustředěné přípravy na blížící se vrchol sezóny, ale je jich jen pár, co ho vyloženě rozhodí. A to natolik, že začne značně pochybovat o svých schopnostech a kvalitách nejen dosavadního tréninkového plánu, ale i o kvalitách jeho maličkosti.