SOUTĚŽ o set trička a čelenky Kari Traa UKONČENO

SOUTĚŽ o set trička a čelenky Kari Traa UKONČENO

Soutěž pro přeplatitele časopisu Svět Běhu o nepřehlédnutelné sportovní tričko a čelenku norské značky Kari Traa! Stačí správně odpovědět na jednoduché otázky a zařadíme vás do slosování.

Soutěžíme o 3 sety trička a čelenky značky Kari Traa

Kari Traa je značka dámského sportovního a lifestylového oblečení vyvinutého výhradně od ženy pro ženy. Fanouškům freestylového lyžování jméno zakladatelky značky Kari Traa určitě není neznámé. Tato norská lyžařka získala v jízdě v boulích tři olympijské medaile a hned čtyři tituly mistryně světa. Již v průběhu své aktivní kariéry se ale vedle závodění začala věnovat také navrhování oblečení, které bude vyhovovat specifickým nárokům,které ženy na sportovní oblečení mají.V nabídce značky Kari Traa tak najdete nápadité norské vzory, kousky, které se vymykají výraznými barvami nebo nápaditými střihy. Ale zejména oblečení, na které se můžeš spolehnout při každé situaci – co se týká funkčnosti i osobitého designu. V nové kolekci nenajdeš jen skvělé sportovní oblečení na běhání, jógu nebo turistiku, ale třeba také stylové overaly nebo dokonce plavky.

Kari Traa Elisa

U tohoto modelu hraje funkčnost hlavní roli. Příjemný materiál je prodyšný i rychleschnoucí a střih poskytuje maximální oporu při každém pohybu. Ke všemu triko skvěle vypadá, což tě zviditelní za světla a reflexní prvky tě zviditelní pro změnu ve tmě.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 15. června.

2. Do slosování budou zařazeni předplatitelé tištěného časopisu Svět Běhu.

3. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

4. Z došlých správných odpovědí vylosujeme  3 výherce, které kontaktujeme e-mailem.

5. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Forgirlsbygirls.cz

Zkušenosti čtenářů

Stenly

A neproběhla už tato soutěž?

Tadeáš Vyvijal
Stenly:

Soutěž je prodloužena, definitivně končí 15.6.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: