Brněnské Lužánky rozpálila 360tka, nejcennější kovy získali Vlasta Lysák a Lenka Butonová

Brněnské Lužánky rozpálila 360tka, nejcennější kovy získali Vlasta Lysák a Lenka Butonová

O víkendu proběhla historicky první Brněnská 360tka Tour. Tým 360tky zakotvil v parku Lužánky a přichystal pro závodníky jedinečný zážitek. Počasí zprvu dělalo cavyky a po ránu z nebe padaly trakaře. Ještě před startem však udeřily první paprsky a nastal pěkný pařák.

Všem dospělým závodníkům to natřel jedenáctiletý Kryštůfek Vaněk

Klasický harmonogram 360tky, který obsahuje běh na 6km a 4 stanoviště se cviky, obohatil doprovodný program. Borci z JZ Calisthenics to rozjeli ve velkém a ukázali pravou streetworkout show. Všem dospělým závodníkům to na trati natřel jedenáctiletý Kryštůfek Vaněk. Ten zahrál neskutečný koncert na 4 hudební nástroje a dokončil závod na úžasném 5. místě. Předběhl dokonce vlastního tátu!

Prohlédněte si další fotografie ze závodu…

Jedná se o překážkový závod na 6 km, který zahrnuje překážky s vlastní váhou těla. Závod je součástí seriálu 360° Challenge. Více informací o závodu 360° Challenge Brno najdete v termínovce.

Gratulujeme vítězům i všem odvážlivcům, kteří se vydali na trať. Děkujeme městské části Brno střed za podporu a záštitu. Těšíme se zase za rok, na viděnou v Lužánkách.

Potkáme se však mnohem dříve. Příští zastávkou 360tky TOUR jsou Lázně Kynžvart. Startujeme 5. 8. 2017 v 11.00, na místě nejpovolanějším, hřišti EUTIT TJ Sokol. Součástí bude již tradičně dětský závod. V Lázních Kynžvart bude poslední možnost získat dílek medaile Trinitas TOUR! A ještě, než uzavřeme sezonu 2017, čeká nás krásná zářijová Praha a originální trať 360tky Challenge v Riegrových sadech.

Výsledky

Muži

1. Vlastimil Lysák

2. Jakub Podzimek

3. Jiří Knesl

Ženy

1. Lenka Butonová

2. Alena Kunčárová

3. Hana Petrechová

Celkové výsledky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: