ČASOPIS SVĚT BĚHU 2/2020: Imunita sportovců, Mimo komfort, běhání naboso a další

ČASOPIS SVĚT BĚHU 2/2020: Imunita sportovců, Mimo komfort, běhání naboso a další

V letním čísle Světa běhu najdete opět kvalitní čtení – rozhovory Julie Rampírová o její cestě k běhu, Marcela Vašínová o horkých bězích, Zdeněk Pokorný o Winter Warrior Finland. Zdeněk Chrobák píše o vystoupení z komfortní zóny, Ing. Petr Novák o imunitě sportovců a spoustu dalšího!

Obsah SB2/2020

KDE NAJÍT SVĚT BĚHU?
Ve vybraných trafikách za 49 Kč.
V elektronické verzi na Alza.cz.
Výhodné roční předplatné za 129 Kč.
S ročním předplatným získáte následující 4 čísla časopisu Svět běhu.

SLOVENSKO
V trafikách za 2,49 EUR / vydání
Předpladné za 9,60 EUR / rok

Několik ukázek z časopisu:

Jak funguje princip tréninku? A jakto, že nás tréninkové jednotky mohou posunout dál a jakou roli v tom hraje výživa? O tom píše Aleš Máslo, odborník na výživu.

Zdravé klouby jsou předpokladem k bezbolestnému pohybu alias běhu. Zde je článek od Mgr. Zuzany Krchové z Fyziokinesis o tom, zda se vás již problémy s klouby týkají nebo ne.

Jak se dá skloubit běh a studium? Jakou roli hrál přístup rodičů Julie Rampírové k jejímu vztahu k horám a pohybu obecně? Postaví se někdy na start Beskydské sedmičky jako její matka Klára Rampírová?

Extrémní překážkový závod 150 km za polárním kruhem. Jak to může vypadat? Zdeněk Pokorný byl první Čech, který se ho účastnil a dokončil. V čem byl závod speciální a jak se na něj připravoval?

NEstihli jste si předplatit časopis? Nevadí, seženete ho i v trafikách a další číslo si už objednejte do schránky na eshop.svetbehu.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: